Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim

Aktualnie znajdujesz się na:

Strona znajduje się w archiwum.

INFORMACJA DOTYCZĄCA LIKWIDACJI KASY SĄDU

Informujemy, iż zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim Adm.-0231-10/18, z dnia 28 grudnia 2018 r. z dniem 1 stycznia 2019 r. likwidacji ulega kasa sądowa.

Od dnia 1 stycznia 2019 r. obsługę kasową na rzecz Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim będzie realizował usługodawca zewnętrzny, tj. Monetia sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Altowej 18.

Miejscem świadczenia usługi będzie Punkt Obsługi Kasowej usytuowany w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kościuszki 13 lok. 43 (parter) i oznaczony szyldem „Punkt Obsługi Kasowej”.

W Punkcie Obsługi Kasowej przyjmowane będą wpłaty gotówkowe w sprawach dotyczących postępowań sądowych oraz realizowana będzie sprzedaż znaków opłaty sądowej w postaci e-znaków.

Punkt Obsługi Kasowej będzie czynny w dniach i godzinach odpowiadających dniom i godzinom urzędowania Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim, tj. w poniedziałki w godzinach 8.00-18.00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8.00-16.00, z uwzględnieniem dni wolnych od pracy.

Mapa lokalizacji PUNKTU OBSŁUGI KASOWEJ Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim:

 

 

Metadane

Data publikacji : 31.12.2018
Data modyfikacji : 02.01.2019
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Mariusz Chmielewski
Osoba modyfikująca informację:
Mariusz Chmielewski

Opcje strony

do góry