Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

821
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
II W 1270/19 2020-06-16
15:15
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 1233/19 2020-06-16
14:45
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 883/19 2020-06-23
11:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II W 155/20 2020-09-10
12:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 932/19 2020-06-25
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 589/19 2020-07-02
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 3/20 2020-06-30
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 71/20 2020-07-21
10:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 404/19 2020-07-24
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 587/18 2020-06-18
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Kp 4/20 2020-07-16
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 784/19 2020-07-02
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 357/20 2020-07-10
11:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 818/19 2020-07-07
15:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 1921/15 2020-06-29
12:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 545/18 2020-08-04
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 232/17 2020-06-29
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 208/20 2020-08-05
11:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nsm 627/19 2020-06-23
10:10
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 71/20 2020-06-16
12:30
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I Cps 12/20 2020-06-22
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 84/20 2020-07-21
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 1091/19 2020-06-24
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 100/20 2020-08-26
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 976/19 2020-06-25
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 385/20 2020-07-16
12:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 352/19 2020-06-16
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 256/19 2020-06-16
15:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1092/19 2020-06-15
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1225/19 2020-07-09
13:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II Kp 636/19 2020-07-07
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1220/19 2020-07-09
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 50/20 2020-07-29
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II Kp 27/20 2020-06-17
10:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RCo 3/20 2020-06-25
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 86/20 2020-08-04
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nsm 278/19 2020-06-23
11:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 9/20 2020-07-16
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 233/20 2020-06-30
12:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 350/20 2020-06-24
10:30
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 264/20 2020-08-31
14:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 123/20 2020-08-26
12:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 238/20 2020-06-17
14:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 389/18 2020-09-02
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1103/19 2020-07-30
08:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1461/19 2020-06-25
09:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 133/20 2020-07-08
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 346/19 2020-07-03
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1013/19 2020-07-30
14:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 546/18 2020-06-22
11:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 12/20 2020-07-09
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 1066/19 2020-06-15
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 700/19 2020-07-03
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 179/19 2020-06-16
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 186/20 2020-06-24
10:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1472/19 2020-06-23
15:20
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 50/20 2020-06-17
14:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 694/19 2020-09-10
13:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 777/18 2020-07-02
09:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 35/20 2020-07-17
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 825/19 2020-07-01
12:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 342/20 2020-08-05
11:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RNs 327/19 2020-07-29
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 804/19 2020-08-11
10:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 136/20 2020-06-22
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1031/19 2020-07-23
08:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1230/19 2020-06-29
10:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 398/20 2020-09-09
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1216/19 2020-07-08
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 885/19 2020-07-08
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 350/19 2020-07-07
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 799/19 2020-06-18
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1321/19 2020-08-27
10:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 224/20 2020-07-28
11:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1143/19 2020-06-18
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1064/19 2020-06-24
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 212/20 2020-06-23
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 492/19 2020-06-18
13:05
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1135/19 2020-06-18
13:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 182/20 2020-06-26
10:30
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 832/19 2020-06-25
13:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 23/20 2020-06-24
09:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RC 28/20 2020-07-15
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 168/20 2020-06-18
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 91/20 2020-07-09
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 324/19 2020-06-23
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 114/20 2020-08-27
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1156/19 2020-07-08
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1215/19 2020-06-15
13:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1190/19 2020-06-22
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 499/19 2020-08-20
11:45
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1336/18 2020-06-17
13:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 310/20 2020-06-24
09:30
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II W 1215/19 2020-07-10
13:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 34/20 2020-06-22
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 696/19 2020-06-30
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 158/20 2020-07-28
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1219/19 2020-06-23
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 377/17 2020-07-16
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1180/19 2020-06-25
13:10
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 463/20 2020-07-28
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 127/19 2020-07-03
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 628/19 2020-06-16
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 968/19 2020-06-18
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1567/18 2020-06-16
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II W 1034/19 2020-06-18
13:45
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 600/19 2020-07-09
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 961/19 2020-06-16
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 70/20 2020-07-21
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1161/19 2020-06-18
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1257/19 2020-06-23
08:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 87/20 2020-07-23
14:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 8/20 2020-07-16
10:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 145/20 2020-08-11
09:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nsm 25/20 2020-07-17
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 1718/17 2020-09-08
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 948/19 2020-06-23
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1194/19 2020-06-16
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 200/20 2020-06-16
14:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 342/20 2020-06-23
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 271/20 2020-07-14
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1054/19 2020-06-25
12:20
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 99/20 2020-07-06
09:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 219/20 2020-07-16
13:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 255/19 2020-07-01
10:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 422/19 2020-07-07
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 881/19 2020-07-14
12:10
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 122/20 2020-06-22
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1076/19 2020-07-30
10:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II W 1234/19 2020-09-02
15:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1395/19 2020-07-08
08:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1196/19 2020-07-16
08:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1041/19 2020-06-15
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 321/20 2020-07-14
15:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 19/20 2020-08-31
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 1201/19 2020-06-22
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 71/20 2020-06-23
11:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 20/20 2020-07-16
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 142/20 2020-07-22
13:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 721/19 2020-07-09
10:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 322/20 2020-06-24
11:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 823/19 2020-07-23
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 115/20 2020-07-31
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nsm 681/19 2020-06-30
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1058/19 2020-08-26
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 853/18 2020-06-23
12:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 98/20 2020-07-06
10:20
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 1195/19 2020-06-25
14:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 611/19 2020-07-13
13:15
1 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 928/19 2020-07-13
14:50
1 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 126/20 2020-09-04
10:30
- I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 47/20 2020-06-29
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1104/17 2020-06-24
10:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 76/20 2020-08-21
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1212/19 2020-06-15
14:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 254/19 2020-07-02
11:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Cps 9/20 2020-07-21
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1317/19 2020-07-06
09:45
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1065/19 2020-09-10
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1459/19 2020-08-25
12:20
- II Wydział Karny Milena Świderska
I C 1090/19 2020-06-22
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 1081/19 2020-06-29
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 274/20 2020-06-17
12:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 65/20 2020-06-24
11:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nsm 185/20 2020-07-01
14:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 1095/19 2020-09-09
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Cps 56/19 2020-07-16
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II Kp 204/20 2020-07-14
09:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 524/19 2020-07-02
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 785/19 2020-07-03
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 343/19 2020-06-15
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nkd 19/20 2020-07-15
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 847/19 2020-06-24
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 978/19 2020-06-23
11:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 421/19 2020-06-22
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1034/19 2020-08-04
10:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 22/20 2020-07-24
12:30
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 926/19 2020-07-28
10:50
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 121/20 2020-09-02
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 99/20 2020-07-14
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 79/20 2020-06-23
12:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 306/20 2020-07-14
12:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 956/17 2020-07-09
10:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 55/20 2020-08-12
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 222/20 2020-07-21
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 73/20 2020-06-25
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 377/19 2020-07-14
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1311/19 2020-06-30
13:15
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 470/19 2020-06-23
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 948/19 2020-07-06
14:45
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 899/19 2020-07-09
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 103/20 2020-07-14
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 328/19 2020-07-16
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 81/20 2020-07-29
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nsm 618/19 2020-06-23
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 733/19 2020-06-25
11:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 166/20 2020-06-23
10:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II W 39/20 2020-07-06
14:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nkd 13/20 2020-07-02
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1089/19 2020-07-06
12:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 248/20 2020-06-23
09:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Co 1053/19 2020-07-20
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 137/20 2020-09-08
11:15
- II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 231/20 2020-07-31
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 1188/19 2020-09-10
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 326/20 2020-08-12
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 343/20 2020-06-29
14:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 1074/19 2020-06-22
12:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1209/19 2020-06-18
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1360/19 2020-06-24
11:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 712/19 2020-06-16
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1057/19 2020-06-16
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 79/20 2020-06-29
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 91/20 2020-09-09
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1553/18 2020-08-04
09:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 175/20 2020-06-22
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1290/19 2020-09-08
09:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Co 1780/18 2020-08-26
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 120/20 2020-09-08
11:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 213/19 2020-07-09
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nkd 175/19 2020-07-14
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 466/19 2020-07-16
12:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 749/19 2020-09-10
12:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nkd 34/20 2020-06-29
09:35
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 800/19 2020-07-27
13:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 932/19 2020-06-16
09:00
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 228/20 2020-07-14
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 111/20 2020-07-02
12:15
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1227/19 2020-06-18
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1240/19 2020-07-28
11:40
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 261/20 2020-07-06
09:40
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 1019/19 2020-07-30
15:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1095/19 2020-07-30
08:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 252/20 2020-08-26
14:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1015/19 2020-07-30
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1267/18 2020-06-23
14:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 941/19 2020-06-16
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1256/17 2020-07-02
10:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 69/20 2020-07-09
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 370/19 2020-07-30
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 309/19 2020-06-23
14:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 122/20 2020-07-31
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nkd 22/20 2020-07-17
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 626/19 2020-07-01
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 115/20 2020-06-29
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 402/19 2020-07-09
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 50/18 2020-09-08
11:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 930/19 2020-06-29
10:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 221/20 2020-07-01
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 394/19 2020-06-17
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1303/19 2020-07-06
14:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1038/19 2020-07-02
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 380/19 2020-07-28
15:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 751/18 2020-09-08
12:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 906/19 2020-06-18
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 69/20 2020-07-14
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1147/19 2020-06-25
13:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1136/19 2020-09-10
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Cps 5/20 2020-06-15
14:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1072/19 2020-07-02
11:35
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 732/19 2020-07-16
15:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nmo 34/20 2020-08-21
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1425/17 2020-08-25
13:10
- II Wydział Karny Milena Świderska
II K 894/19 2020-08-18
09:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nkd 56/20 2020-07-01
15:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 548/19 2020-07-09
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 449/19 2020-06-22
10:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 292/18 2020-07-24
09:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 67/20 2020-06-18
09:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 855/19 2020-06-16
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 121/20 2020-06-22
15:10
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 192/20 2020-07-06
11:40
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 257/19 2020-09-02
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 317/20 2020-07-02
13:45
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 762/19 2020-06-22
13:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 310/20 2020-06-30
13:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 891/19 2020-06-16
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 52/20 2020-08-04
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 898/19 2020-08-03
11:15
- II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 600/19 2020-06-18
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 1424/19 2020-07-08
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1483/19 2020-06-30
11:15
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 44/17 2020-06-23
11:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 282/20 2020-07-21
12:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 71/20 2020-07-16
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 742/19 2020-07-30
11:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 582/17 2020-06-17
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 654/19 2020-06-29
10:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 374/20 2020-07-22
15:05
- II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 178/20 2020-07-01
11:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 86/20 2020-07-23
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 25/20 2020-07-08
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 175/20 2020-06-30
12:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 170/20 2020-06-17
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 92/20 2020-07-09
13:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 227/20 2020-08-04
12:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 300/20 2020-07-08
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1090/19 2020-06-15
13:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1125/19 2020-08-18
13:55
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 200/19 2020-06-30
09:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 110/20 2020-07-16
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 624/19 2020-07-09
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 90/20 2020-07-23
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 188/20 2020-06-29
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 387/19 2020-07-07
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 91/20 2020-06-18
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 387/20 2020-09-09
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1349/19 2020-07-28
09:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 771/18 2020-06-23
14:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 383/19 2020-06-30
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 35/20 2020-07-22
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 497/19 2020-07-16
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 547/18 2020-07-09
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1117/19 2020-06-18
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1025/19 2020-06-15
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 941/19 2020-06-16
13:45
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 89/20 2020-07-23
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Cps 4/20 2020-06-17
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 727/19 2020-06-24
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 570/19 2020-06-30
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 267/20 2020-07-21
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1228/18 2020-06-24
09:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 378/20 2020-06-30
11:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 62/20 2020-07-23
15:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 5/20 2020-06-25
12:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 371/20 2020-08-07
10:30
- II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 921/19 2020-06-25
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 27/20 2020-07-15
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 189/20 2020-09-08
10:15
- II Wydział Karny Milena Świderska
I Cps 2/20 2020-07-28
12:20
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 211/19 2020-08-04
11:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 190/20 2020-06-16
14:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1018/19 2020-07-30
14:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 181/20 2020-06-17
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 85/20 2020-08-26
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 546/19 2020-07-02
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 99/20 2020-07-21
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 187/20 2020-07-07
13:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 113/19 2020-07-07
11:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III Nkd 131/19 2020-06-22
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1048/19 2020-08-03
09:45
- II Wydział Karny Anna Ławecka
I Co 1331/19 2020-07-30
09:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 318/19 2020-06-22
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Co 1472/15 2020-07-09
14:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 943/19 2020-06-25
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1042/18 2020-09-10
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 649/19 2020-09-04
10:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III Nsm 888/19 2020-07-24
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 825/18 2020-08-25
09:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III Nsm 856/19 2020-06-30
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 862/19 2020-06-17
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 285/20 2020-08-04
09:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nmo 55/20 2020-06-22
15:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Cps 20/20 2020-07-21
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1221/18 2020-06-24
15:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 202/20 2020-08-21
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 254/20 2020-06-30
10:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 292/19 2020-06-29
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1044/19 2020-06-15
10:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 84/20 2020-07-17
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 1015/19 2020-06-18
12:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 400/18 2020-07-08
12:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 764/18 2020-06-17
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 112/20 2020-08-21
13:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1111/19 2020-06-18
10:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 809/19 2020-06-15
13:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RNs 38/20 2020-07-08
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 812/19 2020-06-30
10:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 656/19 2020-07-28
12:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 159/20 2020-09-02
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1083/19 2020-06-25
14:05
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1292/19 2020-07-02
14:45
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 278/20 2020-07-02
14:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1226/19 2020-06-15
14:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 1040/19 2020-06-24
13:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1198/19 2020-06-22
11:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 73/20 2020-08-04
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 220/17 2020-06-23
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 199/20 2020-08-27
14:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1230/19 2020-06-22
13:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 462/19 2020-06-23
13:35
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 39/20 2020-07-09
14:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II Kp 632/19 2020-09-10
13:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 179/20 2020-07-14
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 666/19 2020-07-09
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 1007/19 2020-08-25
14:30
- II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 1206/19 2020-09-02
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 538/19 2020-09-10
08:30
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 7/20 2020-06-23
12:45
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 353/19 2020-08-20
09:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 150/20 2020-07-01
15:05
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 77/20 2020-07-22
09:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 926/19 2020-07-13
13:50
1 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 54/20 2020-07-07
12:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 534/19 2020-07-09
11:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 338/20 2020-08-04
13:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 915/19 2020-07-16
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1394/18 2020-06-16
14:00
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I Co 428/20 2020-07-08
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 37/20 2020-06-22
14:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 23/20 2020-06-30
14:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1097/19 2020-06-18
09:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1169/19 2020-07-22
11:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 354/19 2020-06-29
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 866/19 2020-07-09
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 196/20 2020-06-17
13:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 890/19 2020-06-25
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1320/19 2020-09-02
12:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 923/19 2020-06-29
13:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 132/19 2020-06-29
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 651/19 2020-07-07
10:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 1043/19 2020-07-06
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 1112/19 2020-06-24
14:45
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 52/20 2020-06-30
11:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RNs 261/18 2020-06-15
13:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1324/19 2020-06-25
15:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 281/19 2020-07-07
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II Kp 522/19 2020-07-07
10:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 153/20 2020-06-15
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 793/19 2020-06-24
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 220/20 2020-07-14
09:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Cps 3/20 2020-06-17
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 366/20 2020-09-09
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 45/20 2020-07-22
14:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II W 1029/19 2020-06-24
12:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 336/19 2020-06-18
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 938/19 2020-06-17
12:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 837/19 2020-07-24
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II W 201/20 2020-07-24
11:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 298/20 2020-09-09
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 942/19 2020-08-12
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 89/20 2020-06-23
10:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 705/19 2020-06-16
11:15
9 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nkd 7/20 2020-07-22
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Cps 5/20 2020-06-24
11:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 74/20 2020-06-24
09:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 346/20 2020-06-24
13:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nsm 158/20 2020-06-15
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 995/19 2020-07-01
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 686/19 2020-08-31
08:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 600/18 2020-07-21
15:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 794/19 2020-06-23
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 410/19 2020-07-22
10:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 988/19 2020-07-16
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1148/18 2020-07-20
10:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 820/19 2020-07-22
11:45
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1231/19 2020-06-24
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 541/19 2020-06-16
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1523/18 2020-06-30
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 1748/16 2020-06-25
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 71/20 2020-06-23
12:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II W 1209/19 2020-09-02
13:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 144/20 2020-09-08
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1430/18 2020-07-09
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1130/19 2020-07-06
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 839/19 2020-06-25
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 255/20 2020-06-29
10:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 308/20 2020-07-28
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1021/19 2020-07-09
09:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 346/19 2020-07-07
10:30
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 622/19 2020-07-28
10:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 953/19 2020-07-16
13:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1102/19 2020-06-22
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 921/19 2020-06-30
11:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 286/18 2020-06-25
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 106/20 2020-07-14
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 351/20 2020-06-24
11:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 769/19 2020-06-18
09:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 187/20 2020-06-23
08:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 621/19 2020-07-02
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1033/19 2020-06-24
13:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nsm 593/19 2020-06-29
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 407/19 2020-06-23
12:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II W 777/19 2020-06-16
10:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 329/19 2020-07-22
15:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 308/19 2020-06-17
10:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Cps 11/20 2020-08-25
11:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 943/19 2020-06-25
15:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1322/19 2020-06-16
08:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1098/19 2020-07-07
09:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II W 313/19 2020-06-16
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 959/18 2020-08-12
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Cps 15/20 2020-07-16
13:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 18/20 2020-07-22
09:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nsm 51/20 2020-06-16
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1190/19 2020-09-04
12:10
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 70/20 2020-08-05
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Co 1482/19 2020-09-08
08:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1051/18 2020-07-16
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 289/20 2020-06-17
14:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 137/20 2020-07-21
12:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 247/20 2020-07-02
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 53/20 2020-06-18
15:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 304/20 2020-08-11
12:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RC 51/20 2020-07-29
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 851/19 2020-06-17
11:40
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 209/20 2020-07-14
10:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 939/19 2020-06-29
12:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1016/19 2020-07-30
13:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 2/20 2020-07-20
12:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 468/19 2020-06-25
14:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 242/20 2020-06-23
10:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1064/19 2020-07-08
12:45
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 470/19 2020-06-16
10:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1456/19 2020-09-04
15:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 4/20 2020-06-22
12:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 384/20 2020-09-09
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1137/19 2020-07-06
11:25
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Cps 21/20 2020-06-22
08:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 944/19 2020-07-24
12:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 799/19 2020-06-16
11:45
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1695/16 2020-09-02
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 108/20 2020-07-28
11:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 52/20 2020-06-17
15:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 356/20 2020-06-24
10:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nmo 39/20 2020-08-21
14:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 256/20 2020-08-21
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 983/17 2020-09-08
14:20
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 336/20 2020-08-11
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 49/20 2020-08-04
11:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1112/19 2020-06-18
11:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 156/20 2020-06-24
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 310/19 2020-06-18
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 117/20 2020-08-19
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 327/19 2020-07-03
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 361/19 2020-07-15
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 201/20 2020-06-24
15:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 283/20 2020-07-08
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 58/20 2020-06-22
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Cps 21/20 2020-08-04
11:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 645/19 2020-08-20
14:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Cps 58/19 2020-06-24
11:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1208/18 2020-09-08
08:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 445/20 2020-07-21
11:50
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 217/20 2020-06-25
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1160/19 2020-07-08
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1130/19 2020-08-27
11:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1117/18 2020-07-20
12:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 138/20 2020-06-15
15:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nw 35/19 2020-06-30
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 24/20 2020-07-08
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 929/19 2020-07-16
10:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 239/20 2020-07-28
14:10
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1138/19 2020-06-17
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 72/20 2020-07-01
11:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 916/19 2020-07-30
09:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 588/18 2020-06-22
14:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 346/19 2020-06-16
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 31/20 2020-07-24
15:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1020/19 2020-07-30
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 93/20 2020-07-09
13:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II W 175/20 2020-07-06
11:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 1020/19 2020-08-26
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 206/20 2020-06-16
12:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 572/19 2020-07-16
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1133/19 2020-06-23
13:45
9 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 159/15 2020-06-25
11:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 999/19 2020-07-23
15:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1012/19 2020-06-17
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 235/20 2020-06-29
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 281/20 2020-07-21
10:50
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 376/20 2020-08-04
14:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 42/20 2020-06-22
12:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 285/20 2020-09-09
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 41/20 2020-06-30
09:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 285/19 2020-07-02
13:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 50/19 2020-07-28
11:35
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 347/19 2020-06-22
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 1128/19 2020-06-18
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 769/19 2020-09-10
11:30
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1259/19 2020-07-24
09:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 164/19 2020-06-23
15:00
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 1072/19 2020-06-15
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1207/19 2020-08-27
13:50
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 251/19 2020-07-02
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1210/19 2020-06-29
10:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 979/18 2020-08-25
10:30
- II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1535/18 2020-06-26
09:45
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 152/20 2020-06-30
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1067/19 2020-06-16
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 175/19 2020-07-23
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 916/19 2020-06-29
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 180/20 2020-07-28
15:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 1044/19 2020-06-17
11:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 7/20 2020-06-24
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 110/20 2020-06-29
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 716/19 2020-06-23
13:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 596/19 2020-07-02
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1041/17 2020-07-21
14:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 57/20 2020-07-07
14:15
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 25/20 2020-07-24
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 347/20 2020-06-24
12:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II W 741/19 2020-09-10
10:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 263/20 2020-07-02
13:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 968/19 2020-06-26
14:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 783/19 2020-07-16
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 177/19 2020-06-16
15:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Cps 1/20 2020-06-17
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Cps 20/20 2020-07-16
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 119/20 2020-06-17
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Op 38/07 2020-06-29
12:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1242/19 2020-07-24
14:15
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 1242/19 2020-09-10
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Cps 7/20 2020-07-01
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 214/20 2020-06-24
10:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RC 44/20 2020-08-04
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 165/20 2020-07-02
13:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 18/20 2020-07-22
09:40
- II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 475/19 2020-07-23
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 214/19 2020-06-18
10:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 919/19 2020-07-13
14:30
1 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 88/20 2020-07-15
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 857/19 2020-06-22
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1431/18 2020-06-24
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 9/20 2020-07-06
09:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1273/19 2020-06-23
11:00
9 II Wydział Karny Milena Świderska
II W 1014/19 2020-06-15
14:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 98/20 2020-08-26
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1088/19 2020-06-23
10:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 782/19 2020-07-22
14:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 63/20 2020-07-09
15:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 927/19 2020-06-16
09:45
9 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 330/20 2020-06-26
11:25
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 84/20 2020-06-15
09:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RNs 349/19 2020-07-24
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1120/19 2020-06-30
14:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1073/19 2020-08-26
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 109/20 2020-06-16
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 121/19 2020-06-23
13:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 144/20 2020-08-26
12:50
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 857/19 2020-08-12
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 311/20 2020-07-10
09:25
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 5/20 2020-07-08
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 664/19 2020-06-22
11:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RNs 114/20 2020-06-22
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 102/20 2020-06-15
09:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 1099/19 2020-06-18
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 585/19 2020-06-18
11:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 62/20 2020-06-15
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 751/19 2020-08-12
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 176/20 2020-06-26
11:30
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 1104/18 2020-09-09
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 355/19 2020-08-12
12:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1170/19 2020-06-23
12:15
9 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 771/19 2020-06-24
10:20
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 61/20 2020-06-30
13:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II Kp 34/20 2020-06-17
14:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 766/19 2020-06-26
12:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 234/20 2020-06-17
11:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 12/20 2020-06-29
14:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 55/19 2020-07-02
12:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1093/19 2020-06-15
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1352/19 2020-09-04
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 827/19 2020-07-16
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 894/19 2020-08-19
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 822/19 2020-06-23
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 178/20 2020-06-17
10:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1085/19 2020-07-06
11:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1483/19 2020-06-15
10:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 339/20 2020-07-07
11:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 73/20 2020-08-19
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 750/19 2020-06-26
10:35
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 188/19 2020-07-02
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 921/19 2020-06-29
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 156/19 2020-06-18
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 95/20 2020-06-29
15:35
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 850/19 2020-07-24
10:15
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 274/20 2020-06-17
11:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 117/20 2020-09-08
12:20
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 531/19 2020-07-28
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 198/20 2020-06-16
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 167/20 2020-06-23
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 673/19 2020-07-20
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 479/19 2020-07-02
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 58/20 2020-06-16
12:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 319/20 2020-07-21
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 960/19 2020-08-12
09:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 927/19 2020-06-29
10:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 115/20 2020-08-31
10:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 130/20 2020-06-23
13:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 397/19 2020-09-02
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1175/19 2020-08-19
12:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 959/19 2020-07-30
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 211/20 2020-06-22
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 330/19 2020-07-02
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 901/19 2020-06-25
09:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 101/20 2020-06-22
14:50
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 10/20 2020-07-09
14:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 912/19 2020-06-25
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 516/19 2020-07-13
11:15
1 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 7/20 2020-07-09
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 279/20 2020-06-17
09:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1208/19 2020-07-09
13:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 34/20 2020-08-05
10:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1317/17 2020-06-30
09:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 194/20 2020-06-16
13:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 885/18 2020-08-20
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 62/20 2020-07-24
11:40
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 780/19 2020-07-20
09:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Ko 6/20 2020-06-18
11:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 900/19 2020-08-18
11:45
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 843/19 2020-07-24
13:15
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1176/19 2020-07-23
13:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 353/19 2020-06-24
12:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RNs 290/19 2020-06-30
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 37/20 2020-07-17
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 281/20 2020-07-21
10:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1140/19 2020-06-26
13:45
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 107/16 2020-06-24
13:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 192/20 2020-06-23
14:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1141/19 2020-08-04
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1430/18 2020-07-28
14:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 261/19 2020-07-03
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 338/19 2020-06-18
14:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 64/20 2020-07-09
14:25
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 178/19 2020-07-22
12:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 64/19 2020-07-08
14:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nkd 49/20 2020-08-21
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 30/20 2020-06-24
14:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 936/19 2020-06-25
13:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1288/19 2020-09-02
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1074/19 2020-07-06
10:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 804/19 2020-06-16
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 235/20 2020-06-15
14:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 45/20 2020-06-16
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 53/20 2020-07-07
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 628/19 2020-07-07
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 413/20 2020-07-27
09:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 963/19 2020-06-23
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1465/19 2020-06-30
12:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Co 1387/19 2020-07-20
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 781/19 2020-06-29
11:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1463/19 2020-06-16
09:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 1085/19 2020-07-09
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 216/20 2020-06-17
10:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 846/19 2020-06-22
10:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 93/20 2020-06-22
14:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1126/19 2020-06-18
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 408/20 2020-07-07
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 3/20 2020-07-16
10:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Cps 16/20 2020-06-16
13:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 146/19 2020-06-16
10:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1374/19 2020-06-15
11:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 349/19 2020-06-15
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1079/19 2020-06-29
12:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1150/19 2020-07-01
14:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 236/20 2020-07-21
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1101/19 2020-08-04
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 965/19 2020-06-18
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 433/20 2020-08-18
15:25
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 511/19 2020-07-07
09:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 101/20 2020-06-29
14:50
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 324/19 2020-06-18
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 753/19 2020-07-23
10:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1294/19 2020-06-23
15:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 734/19 2020-07-09
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1014/19 2020-06-24
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 63/20 2020-07-29
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 292/20 2020-07-08
10:45
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1367/19 2020-06-30
13:45
10 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 336/19 2020-06-29
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 441/19 2020-06-26
11:15
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 237/20 2020-07-14
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1339/18 2020-06-26
09:00
9 II Wydział Karny Milena Świderska
III Cps 32/20 2020-06-15
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 961/16 2020-08-26
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 999/18 2020-06-18
12:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 130/19 2020-06-23
15:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nkd 18/20 2020-07-15
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 310/19 2020-06-16
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 213/20 2020-08-04
10:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 377/19 2020-06-17
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1089/19 2020-06-25
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 34/20 2020-06-18
13:35
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1415/19 2020-08-25
09:45
- II Wydział Karny Milena Świderska
I Cps 19/20 2020-06-22
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 974/19 2020-06-23
10:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 65/20 2020-07-17
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 441/19 2020-06-15
11:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 98/19 2020-07-09
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 40/20 2020-07-17
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 5/20 2020-07-22
14:15
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 969/19 2020-06-25
11:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 804/18 2020-06-25
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 922/19 2020-06-25
11:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 138/20 2020-09-08
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 768/19 2020-08-31
11:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 8/20 2020-07-08
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1027/19 2020-06-22
12:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 423/19 2020-06-22
11:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1132/19 2020-06-15
14:15
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 294/20 2020-07-14
11:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 305/19 2020-07-03
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1372/18 2020-09-08
09:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 275/19 2020-07-14
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1059/19 2020-06-17
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 142/20 2020-07-21
11:20
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 276/19 2020-06-16
10:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 444/18 2020-09-10
09:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 578/19 2020-07-09
10:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 112/20 2020-07-23
14:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 868/18 2020-07-13
09:00
1 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1099/19 2020-06-15
11:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 214/20 2020-08-31
13:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 390/19 2020-06-29
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 54/20 2020-08-04
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1432/19 2020-07-16
11:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 13/20 2020-06-16
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 341/20 2020-06-24
11:30
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1141/19 2020-06-16
10:30
9 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 685/19 2020-06-26
12:30
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 1071/19 2020-06-16
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1/19 2020-08-19
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Cps 15/20 2020-06-22
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 179/20 2020-06-23
13:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 1368/18 2020-06-15
12:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II W 21/20 2020-09-10
10:45
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 950/19 2020-07-02
11:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 6/20 2020-06-16
11:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 998/19 2020-06-16
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1140/19 2020-06-25
13:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
do góry