Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

1174
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
II K 292/18 2020-01-24
12:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 190/19 2020-01-24
08:55
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1228/18 2020-01-24
14:55
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 774/19 2020-01-24
13:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 808/19 2020-01-24
10:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 664/19 2020-01-24
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 793/19 2020-01-24
12:50
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1328/19 2020-01-24
14:40
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1343/19 2020-01-24
11:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1285/19 2020-01-24
09:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II Kp 577/19 2020-01-24
09:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 5/20 2020-01-24
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nsm 868/19 2020-01-24
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1348/19 2020-01-24
12:15
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 1044/19 2020-01-24
13:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1187/19 2020-01-24
09:50
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1340/19 2020-01-24
14:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1279/19 2020-01-24
11:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1306/19 2020-01-24
11:20
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II Kp 587/19 2020-01-24
12:10
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 355/19 2020-01-27
10:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 741/19 2020-01-27
08:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 651/18 2020-01-27
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 938/19 2020-01-27
09:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 871/19 2020-01-27
13:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 364/19 2020-01-27
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 818/19 2020-01-27
12:50
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 685/19 2020-01-27
14:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 828/19 2020-01-27
11:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 798/19 2020-01-27
10:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 361/19 2020-01-27
08:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 356/17 2020-01-27
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 700/19 2020-01-27
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 224/19 2020-01-27
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 838/19 2020-01-27
12:20
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 451/19 2020-01-27
11:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 1211/19 2020-01-27
14:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 888/19 2020-01-27
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 402/19 2020-01-27
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 393/19 2020-01-27
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 831/19 2020-01-27
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 473/18 2020-01-27
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 855/19 2020-01-27
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II Kp 612/19 2020-01-27
11:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 762/19 2020-01-27
11:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1106/19 2020-01-27
13:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RNs 160/19 2020-01-27
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 497/19 2020-01-27
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 409/19 2020-01-27
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1370/19 2020-01-27
12:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 597/19 2020-01-27
11:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 1089/17 2020-01-27
09:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 786/15 2020-01-27
10:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 728/19 2020-01-27
13:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1012/19 2020-01-27
14:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 340/19 2020-01-27
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 317/19 2020-01-27
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 479/19 2020-01-27
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 491/19 2020-01-27
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 832/19 2020-01-27
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 813/18 2020-01-27
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1022/19 2020-01-27
15:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 846/19 2020-01-27
12:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1014/19 2020-01-27
14:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1027/19 2020-01-27
14:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 645/19 2020-01-28
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 753/19 2020-01-28
12:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II W 1499/18 2020-01-28
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 663/19 2020-01-28
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 677/19 2020-01-28
15:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 625/19 2020-01-28
09:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 505/19 2020-01-28
09:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 690/19 2020-01-28
09:10
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1735/16 2020-01-28
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 267/19 2020-01-28
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 277/19 2020-01-28
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 254/19 2020-01-28
14:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 425/19 2020-01-28
10:05
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 599/19 2020-01-28
08:45
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 76/19 2020-01-28
08:50
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 330/19 2020-01-28
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Op 52/19 2020-01-28
15:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 746/19 2020-01-28
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 834/19 2020-01-28
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 848/19 2020-01-28
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 726/19 2020-01-28
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1370/19 2020-01-28
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 120/19 2020-01-28
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 380/19 2020-01-28
10:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nkd 46/19 2020-01-28
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 926/19 2020-01-28
13:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 822/19 2020-01-28
10:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 942/19 2020-01-28
14:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 701/19 2020-01-28
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 149/18 2020-01-28
10:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1214/19 2020-01-28
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 932/19 2020-01-28
14:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 717/19 2020-01-28
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 584/19 2020-01-28
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 923/19 2020-01-28
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1351/18 2020-01-28
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 716/19 2020-01-28
11:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 667/19 2020-01-28
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 745/19 2020-01-28
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 930/19 2020-01-28
14:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 56/20 2020-01-28
11:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 159/19 2020-01-28
15:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1070/19 2020-01-28
13:35
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1374/19 2020-01-28
10:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 462/19 2020-01-28
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Cps 47/19 2020-01-28
13:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 715/19 2020-01-28
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1237/18 2020-01-29
12:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1044/19 2020-01-29
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 743/19 2020-01-29
12:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 621/19 2020-01-29
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 1364/18 2020-01-29
09:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 676/19 2020-01-29
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 354/19 2020-01-29
13:10
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II Kp 543/19 2020-01-29
13:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 561/19 2020-01-29
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 672/19 2020-01-29
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 746/19 2020-01-29
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 308/19 2020-01-29
11:15
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RNs 186/19 2020-01-29
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 385/19 2020-01-29
14:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1147/19 2020-01-29
13:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 669/19 2020-01-29
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 714/19 2020-01-29
14:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RC 366/19 2020-01-29
14:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 389/15 2020-01-29
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 850/19 2020-01-29
11:20
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 975/19 2020-01-29
15:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 583/19 2020-01-29
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 637/19 2020-01-29
12:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1082/19 2020-01-29
14:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1240/19 2020-01-29
12:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1105/19 2020-01-29
10:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1282/19 2020-01-29
14:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1284/19 2020-01-29
14:15
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1712/15 2020-01-29
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 974/19 2020-01-29
09:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1323/19 2020-01-29
14:45
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1051/19 2020-01-29
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 166/19 2020-01-29
10:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1359/19 2020-01-29
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 273/17 2020-01-29
10:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 997/19 2020-01-29
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 47/19 2020-01-29
11:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RC 409/19 2020-01-29
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1146/19 2020-01-29
13:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 599/19 2020-01-29
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1294/19 2020-01-29
14:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nkd 184/19 2020-01-29
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1202/19 2020-01-29
14:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 726/19 2020-01-29
09:20
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 810/19 2020-01-30
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 770/19 2020-01-30
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 934/19 2020-01-30
12:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 511/19 2020-01-30
09:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 579/19 2020-01-30
12:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 552/19 2020-01-30
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 702/19 2020-01-30
09:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 706/19 2020-01-30
10:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1039/19 2020-01-30
12:45
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 176/19 2020-01-30
15:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 765/19 2020-01-30
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 603/19 2020-01-30
12:05
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 946/19 2020-01-30
13:20
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1021/19 2020-01-30
10:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 154/19 2020-01-30
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 771/19 2020-01-30
13:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 674/19 2020-01-30
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 235/16 2020-01-30
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 939/19 2020-01-30
11:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 1503/18 2020-01-30
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 329/19 2020-01-30
14:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 475/19 2020-01-30
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 197/19 2020-01-30
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 271/19 2020-01-30
10:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 2/19 2020-01-30
10:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1009/19 2020-01-30
08:45
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 600/19 2020-01-30
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 516/19 2020-01-30
10:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 544/19 2020-01-30
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 892/19 2020-01-30
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 548/19 2020-01-30
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 920/19 2020-01-30
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1043/19 2020-01-30
14:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1080/19 2020-01-30
11:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 801/15 2020-01-30
11:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1025/19 2020-01-30
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 840/19 2020-01-30
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 502/19 2020-01-30
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1439/19 2020-01-30
12:35
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 799/19 2020-01-30
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 160/17 2020-01-30
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 214/19 2020-01-30
11:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 210/19 2020-01-30
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1048/18 2020-01-30
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1198/18 2020-01-30
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 195/18 2020-01-30
10:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1035/19 2020-01-30
11:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1251/19 2020-01-30
09:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nw 51/18 2020-01-30
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 909/19 2020-01-31
14:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 566/19 2020-01-31
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 944/19 2020-01-31
14:20
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RNs 57/19 2020-01-31
14:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 750/19 2020-01-31
14:45
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 238/19 2020-01-31
14:10
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 255/19 2020-01-31
13:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RNs 319/19 2020-01-31
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1305/19 2020-01-31
09:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 35/19 2020-01-31
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 272/19 2020-01-31
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 755/18 2020-01-31
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 399/19 2020-01-31
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 362/19 2020-02-03
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 395/19 2020-02-03
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 734/19 2020-02-03
10:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nkd 140/19 2020-02-03
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 534/19 2020-02-03
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 807/19 2020-02-03
15:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 517/19 2020-02-03
14:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1208/18 2020-02-03
11:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 763/19 2020-02-03
09:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 740/19 2020-02-03
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1581/18 2020-02-03
14:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 470/19 2020-02-03
09:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nkd 139/19 2020-02-03
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 294/19 2020-02-03
12:40
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 590/19 2020-02-03
10:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 674/19 2020-02-03
09:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1036/19 2020-02-03
12:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 887/19 2020-02-03
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 767/19 2020-02-03
10:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1005/19 2020-02-03
10:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 709/19 2020-02-03
13:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 954/19 2020-02-03
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 417/19 2020-02-03
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1013/17 2020-02-03
10:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 184/19 2020-02-03
12:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 856/19 2020-02-03
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1184/19 2020-02-03
13:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 835/19 2020-02-03
13:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 888/18 2020-02-03
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 762/19 2020-02-03
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1368/19 2020-02-03
14:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Co 1411/19 2020-02-03
13:15
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RNs 310/19 2020-02-03
10:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 400/19 2020-02-03
12:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1396/19 2020-02-03
11:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 337/19 2020-02-03
13:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1024/19 2020-02-03
14:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1029/17 2020-02-03
14:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1001/19 2020-02-03
10:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1397/19 2020-02-03
12:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 513/18 2020-02-03
11:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 829/16 2020-02-03
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 824/19 2020-02-03
13:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 181/19 2020-02-03
15:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1142/19 2020-02-03
12:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 1173/19 2020-02-03
14:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II W 654/19 2020-02-03
10:15
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1380/19 2020-02-03
13:15
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 997/19 2020-02-03
09:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 43/16 2020-02-03
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1374/19 2020-02-03
15:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 990/19 2020-02-03
10:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1039/19 2020-02-03
13:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 578/19 2020-02-03
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1121/19 2020-02-04
09:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1083/19 2020-02-04
12:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 186/19 2020-02-04
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1188/19 2020-02-04
15:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1031/19 2020-02-04
10:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 3/20 2020-02-04
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 867/17 2020-02-04
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 337/19 2020-02-04
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 826/19 2020-02-04
12:05
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1048/19 2020-02-04
09:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 932/19 2020-02-04
10:30
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 848/19 2020-02-04
13:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 999/19 2020-02-04
13:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1322/19 2020-02-04
10:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 983/19 2020-02-04
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 882/19 2020-02-04
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 1269/18 2020-02-04
13:30
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 1087/19 2020-02-04
14:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 346/19 2020-02-04
14:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 629/19 2020-02-04
12:30
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 1033/19 2020-02-04
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 333/19 2020-02-04
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 927/19 2020-02-04
11:30
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 989/19 2020-02-04
14:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II Kp 411/19 2020-02-04
10:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 947/19 2020-02-04
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 977/19 2020-02-04
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1501/18 2020-02-05
12:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1072/19 2020-02-05
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 894/19 2020-02-05
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1332/18 2020-02-05
15:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1111/19 2020-02-05
13:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 195/19 2020-02-05
12:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 645/19 2020-02-05
14:10
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 668/19 2020-02-05
10:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1203/18 2020-02-05
14:30
10 II Wydział Karny Agnieszka Karłowicz
I C 424/19 2020-02-05
10:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1066/19 2020-02-05
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 477/19 2020-02-05
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 499/17 2020-02-05
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 405/19 2020-02-05
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nsm 825/19 2020-02-05
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 607/18 2020-02-05
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1376/19 2020-02-05
09:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1064/19 2020-02-05
12:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1567/18 2020-02-05
10:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Nc 2191/09 2020-02-05
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RC 412/19 2020-02-05
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 895/19 2020-02-05
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1191/18 2020-02-05
09:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 1313/18 2020-02-05
14:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 415/19 2020-02-05
11:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1292/19 2020-02-05
14:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nw 41/19 2020-02-05
14:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 872/19 2020-02-05
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Co 1780/18 2020-02-05
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1158/19 2020-02-05
09:40
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 1010/19 2020-02-05
09:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1139/19 2020-02-05
14:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1078/19 2020-02-05
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 886/19 2020-02-05
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 159/15 2020-02-05
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 79/19 2020-02-05
12:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 913/19 2020-02-05
15:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 611/19 2020-02-05
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 44/20 2020-02-05
10:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nsm 818/19 2020-02-05
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nsm 12/20 2020-02-05
15:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 1026/18 2020-02-05
13:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1104/18 2020-02-05
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1079/19 2020-02-05
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 466/19 2020-02-06
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 732/19 2020-02-06
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 742/19 2020-02-06
14:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 827/18 2020-02-06
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1568/18 2020-02-06
12:15
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 1701/16 2020-02-06
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 636/19 2020-02-06
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 572/19 2020-02-06
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 494/19 2020-02-06
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1092/19 2020-02-06
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 709/19 2020-02-06
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1322/19 2020-02-06
15:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1348/19 2020-02-06
12:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1083/19 2020-02-06
14:10
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1103/19 2020-02-06
09:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1104/19 2020-02-06
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1013/19 2020-02-06
14:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1387/19 2020-02-06
13:55
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1041/19 2020-02-06
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1076/19 2020-02-06
12:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Cps 56/19 2020-02-06
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1269/19 2020-02-06
13:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1019/19 2020-02-06
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1095/19 2020-02-06
09:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1015/19 2020-02-06
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Cps 44/19 2020-02-06
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 570/19 2020-02-06
09:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1349/19 2020-02-06
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1018/19 2020-02-06
14:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 1331/19 2020-02-06
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1375/19 2020-02-06
13:25
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 915/19 2020-02-06
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II Kp 607/19 2020-02-06
14:45
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1051/18 2020-02-06
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1263/19 2020-02-06
11:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1378/19 2020-02-06
13:40
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1016/19 2020-02-06
14:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 844/19 2020-02-06
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1107/19 2020-02-06
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1020/19 2020-02-06
13:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 959/19 2020-02-06
13:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1392/19 2020-02-06
14:10
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1366/19 2020-02-06
13:10
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 607/19 2020-02-07
11:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 687/19 2020-02-07
12:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 664/19 2020-02-07
08:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1080/19 2020-02-07
09:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 781/19 2020-02-07
10:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 788/19 2020-02-07
10:30
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 13/20 2020-02-07
10:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 6/20 2020-02-07
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 410/19 2020-02-07
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 407/19 2020-02-07
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RNs 58/20 2020-02-07
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RNs 339/19 2020-02-07
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RNs 9/20 2020-02-07
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1256/17 2020-02-10
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 913/19 2020-02-10
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 664/19 2020-02-10
15:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 483/19 2020-02-10
14:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 361/19 2020-02-10
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 623/19 2020-02-10
10:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 423/19 2020-02-10
12:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 950/19 2020-02-10
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 419/19 2020-02-10
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Cps 46/19 2020-02-10
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 251/19 2020-02-10
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 336/19 2020-02-10
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 127/19 2020-02-10
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 6/20 2020-02-10
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1345/19 2020-02-10
13:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1125/19 2020-02-10
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 731/17 2020-02-10
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 878/19 2020-02-10
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 818/19 2020-02-10
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 265/19 2020-02-10
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 799/19 2020-02-10
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 565/18 2020-02-10
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 332/19 2020-02-10
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 484/19 2020-02-10
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 846/18 2020-02-10
14:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 472/19 2020-02-10
14:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1371/19 2020-02-10
15:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1253/19 2020-02-11
13:20
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 842/19 2020-02-11
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 395/19 2020-02-11
09:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Opm 10/16 2020-02-11
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1417/19 2020-02-11
12:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 857/19 2020-02-11
10:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 403/19 2020-02-11
12:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1281/19 2020-02-11
13:15
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1409/19 2020-02-11
14:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 705/19 2020-02-11
09:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 323/19 2020-02-11
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 925/19 2020-02-11
14:45
10 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nkd 179/19 2020-02-11
13:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1423/19 2020-02-11
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nkd 174/19 2020-02-11
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1431/19 2020-02-11
10:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1452/18 2020-02-11
10:45
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1317/17 2020-02-11
09:45
10 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nkd 161/19 2020-02-11
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 335/19 2020-02-11
11:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 780/19 2020-02-12
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 431/19 2020-02-12
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 310/19 2020-02-12
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1471/16 2020-02-12
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 398/19 2020-02-12
11:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 408/19 2020-02-12
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 764/18 2020-02-12
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 899/19 2020-02-12
10:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 995/19 2020-02-12
08:45
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 944/19 2020-02-12
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 876/19 2020-02-12
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 858/19 2020-02-12
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 7/20 2020-02-12
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 204/19 2020-02-12
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 659/19 2020-02-12
14:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 9/20 2020-02-12
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 185/19 2020-02-12
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 2/20 2020-02-12
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 346/19 2020-02-12
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1124/19 2020-02-12
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 804/18 2020-02-12
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 997/19 2020-02-12
13:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 945/19 2020-02-13
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 540/19 2020-02-13
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1523/18 2020-02-13
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 585/19 2020-02-13
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Cps 50/19 2020-02-13
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1103/17 2020-02-13
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 569/19 2020-02-13
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Cps 59/19 2020-02-13
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1539/17 2020-02-13
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1190/19 2020-02-13
12:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 565/19 2020-02-13
14:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1391/19 2020-02-13
11:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 1440/19 2020-02-13
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 877/18 2020-02-13
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 694/19 2020-02-14
12:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 517/19 2020-02-14
08:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 813/19 2020-02-14
13:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 538/19 2020-02-14
09:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 494/19 2020-02-14
14:30
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 158/19 2020-02-14
09:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Ko 46/19 2020-02-14
14:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 910/19 2020-02-14
11:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 681/19 2020-02-17
14:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 783/19 2020-02-17
15:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 793/19 2020-02-17
09:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 691/19 2020-02-17
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 788/19 2020-02-17
14:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 779/19 2020-02-17
13:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 710/19 2020-02-17
10:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 377/19 2020-02-17
13:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 531/19 2020-02-17
11:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 847/19 2020-02-17
13:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 735/19 2020-02-17
12:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 367/19 2020-02-18
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 552/19 2020-02-18
14:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 525/19 2020-02-18
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1133/19 2020-02-18
14:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 164/19 2020-02-18
15:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 3/20 2020-02-18
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 335/19 2020-02-18
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 499/19 2020-02-18
10:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 948/19 2020-02-18
12:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1232/19 2020-02-18
12:50
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 387/19 2020-02-18
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1248/19 2020-02-18
13:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 827/19 2020-02-18
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 727/19 2020-02-18
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 777/19 2020-02-18
09:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1283/19 2020-02-18
14:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1273/19 2020-02-18
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1170/19 2020-02-18
12:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 780/19 2020-02-18
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 7/20 2020-02-18
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 757/19 2020-02-19
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 556/19 2020-02-19
14:45
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 565/19 2020-02-19
14:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 851/19 2020-02-19
11:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 684/19 2020-02-19
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nkd 133/19 2020-02-19
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 609/19 2020-02-19
12:15
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 722/19 2020-02-19
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1176/19 2020-02-19
13:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1123/19 2020-02-19
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 930/19 2020-02-19
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1095/19 2020-02-19
11:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1106/19 2020-02-19
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 862/19 2020-02-19
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 559/19 2020-02-19
09:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1071/19 2020-02-19
11:45
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1217/19 2020-02-19
09:45
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1096/19 2020-02-19
14:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1267/19 2020-02-19
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 575/19 2020-02-19
10:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 1454/19 2020-02-19
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1234/19 2020-02-19
14:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 889/19 2020-02-19
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 562/19 2020-02-19
10:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 544/19 2020-02-19
09:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1091/19 2020-02-19
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1319/18 2020-02-20
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 117/19 2020-02-20
13:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 551/19 2020-02-20
09:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 650/19 2020-02-20
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 560/19 2020-02-20
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 154/19 2020-02-20
12:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 1269/19 2020-02-20
11:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1222/19 2020-02-20
13:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1089/19 2020-02-20
11:40
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1226/19 2020-02-20
13:10
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1116/19 2020-02-20
13:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1210/19 2020-02-20
12:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 867/19 2020-02-20
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 854/19 2020-02-20
14:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1131/19 2020-02-20
09:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1076/19 2020-02-20
12:10
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1100/19 2020-02-20
09:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1087/19 2020-02-20
10:50
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 545/19 2020-02-20
13:20
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 316/18 2020-02-20
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 2/20 2020-02-20
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 863/19 2020-02-20
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1208/19 2020-02-20
12:20
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1056/19 2020-02-20
11:50
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 872/19 2020-02-20
14:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 203/19 2020-02-20
11:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1067/19 2020-02-20
10:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 290/19 2020-02-20
12:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1070/19 2020-02-20
10:40
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1261/19 2020-02-20
13:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1124/19 2020-02-20
09:10
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1136/19 2020-02-20
09:20
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 883/19 2020-02-20
15:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 354/19 2020-02-20
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1098/19 2020-02-20
09:40
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nkd 164/19 2020-02-20
11:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1059/19 2020-02-20
12:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 796/19 2020-02-20
10:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1247/19 2020-02-20
13:20
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nkd 180/19 2020-02-20
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1069/19 2020-02-20
10:20
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 879/19 2020-02-20
15:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 286/18 2020-02-20
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1145/19 2020-02-21
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 782/19 2020-02-21
09:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 396/19 2020-02-21
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1469/19 2020-02-21
14:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1452/19 2020-02-21
12:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nkd 6/20 2020-02-21
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Opm 69/19 2020-02-21
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 10/20 2020-02-21
12:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nkd 10/20 2020-02-21
14:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1316/19 2020-02-21
11:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1339/19 2020-02-21
13:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1382/19 2020-02-21
09:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 870/19 2020-02-21
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 31/18 2020-02-24
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 693/19 2020-02-24
15:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 542/19 2020-02-24
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 781/19 2020-02-24
09:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1053/19 2020-02-24
14:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 497/19 2020-02-24
14:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1018/19 2020-02-24
13:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1167/17 2020-02-24
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 480/19 2020-02-24
13:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 683/19 2020-02-24
11:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 523/19 2020-02-24
14:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 45/20 2020-02-24
11:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 519/19 2020-02-24
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 15/20 2020-02-24
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1177/19 2020-02-24
12:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 32/20 2020-02-24
10:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 540/19 2020-02-24
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 24/20 2020-02-24
12:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 249/18 2020-02-24
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 14/20 2020-02-24
12:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 555/19 2020-02-24
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 684/19 2020-02-24
13:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III Nsm 23/20 2020-02-24
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 1005/19 2020-02-24
12:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 530/19 2020-02-24
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 931/19 2020-02-24
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1519/19 2020-02-24
10:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 314/19 2020-02-24
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II W 920/19 2020-02-24
08:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 21/20 2020-02-24
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 730/19 2020-02-25
09:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1425/17 2020-02-25
10:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RC 376/19 2020-02-25
10:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 890/19 2020-02-25
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1048/19 2020-02-25
10:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 1007/19 2020-02-25
11:30
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 732/19 2020-02-25
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 659/19 2020-02-25
12:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 49/19 2020-02-25
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 979/18 2020-02-25
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 939/17 2020-02-25
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 829/19 2020-02-25
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1036/19 2020-02-25
11:20
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 531/19 2020-02-25
12:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 448/19 2020-02-25
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 482/19 2020-02-25
14:10
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 775/19 2020-02-25
09:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Opm 59/19 2020-02-25
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 16/20 2020-02-25
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 644/19 2020-02-25
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 242/19 2020-02-25
12:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1155/19 2020-02-25
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1653/17 2020-02-25
11:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1459/19 2020-02-25
14:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 743/19 2020-02-25
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 826/19 2020-02-25
11:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1347/19 2020-02-25
12:20
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 808/19 2020-02-25
09:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1254/19 2020-02-25
14:50
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 175/19 2020-02-25
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 183/19 2020-02-25
14:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1443/19 2020-02-25
12:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 1146/19 2020-02-25
12:30
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 723/19 2020-02-25
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nkd 110/19 2020-02-25
14:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 1200/18 2020-02-25
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 987/19 2020-02-25
11:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 889/19 2020-02-25
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 750/19 2020-02-25
12:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 756/19 2020-02-25
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1326/19 2020-02-25
15:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 1/20 2020-02-25
11:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 408/19 2020-02-25
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Opm 53/15 2020-02-25
15:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 156/19 2020-02-25
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 1/20 2020-02-25
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 2/20 2020-02-25
12:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1444/19 2020-02-25
13:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 795/19 2020-02-25
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 890/19 2020-02-25
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 324/19 2020-02-25
12:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1415/19 2020-02-25
14:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 813/19 2020-02-25
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 257/19 2020-02-26
11:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 728/19 2020-02-26
13:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 1267/18 2020-02-26
09:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1029/19 2020-02-26
12:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II W 313/19 2020-02-26
12:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 497/19 2020-02-26
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 696/19 2020-02-26
13:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 885/18 2020-02-26
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 883/19 2020-02-26
11:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 706/19 2020-02-26
10:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 654/19 2020-02-26
12:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RNs 326/19 2020-02-26
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1114/19 2020-02-26
09:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 925/19 2020-02-26
11:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 915/19 2020-02-26
14:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 808/19 2020-02-26
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 262/19 2020-02-26
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 716/19 2020-02-26
12:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 357/19 2020-02-26
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1103/19 2020-02-26
11:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1137/19 2020-02-26
13:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 20/20 2020-02-26
13:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RNs 255/19 2020-02-26
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1431/18 2020-02-26
12:20
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 253/19 2020-02-26
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 373/19 2020-02-26
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 384/19 2020-02-26
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 20/20 2020-02-26
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 725/19 2020-02-27
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 896/19 2020-02-27
09:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 654/19 2020-02-27
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1597/17 2020-02-27
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 564/19 2020-02-27
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1148/19 2020-02-27
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 511/19 2020-02-27
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1270/17 2020-02-27
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 463/18 2020-02-27
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 550/15 2020-02-27
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 617/19 2020-02-27
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1118/19 2020-02-27
14:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1077/19 2020-02-27
09:20
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 871/19 2020-02-27
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 873/18 2020-02-27
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1146/19 2020-02-27
09:50
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 853/19 2020-02-27
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 421/19 2020-02-27
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1177/19 2020-02-27
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 865/19 2020-02-27
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1274/19 2020-02-27
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1302/19 2020-02-27
12:15
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 411/19 2020-02-27
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1169/19 2020-02-27
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 900/19 2020-02-27
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 882/17 2020-02-27
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Ko 56/19 2020-02-27
14:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 781/19 2020-02-27
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1309/19 2020-02-27
14:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 846/19 2020-02-27
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 461/19 2020-02-27
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1137/19 2020-02-27
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 876/19 2020-02-27
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1259/19 2020-02-27
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 246/19 2020-02-27
13:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 178/19 2020-02-27
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 627/19 2020-02-27
11:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1300/19 2020-02-27
10:55
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 182/19 2020-02-27
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1141/19 2020-02-27
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 804/19 2020-02-27
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1239/19 2020-02-27
11:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 888/19 2020-02-27
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 839/19 2020-02-27
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 414/19 2020-02-28
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II K 1181/19 2020-02-28
14:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 415/19 2020-02-28
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 11/20 2020-02-28
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II W 749/19 2020-02-28
10:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 52/20 2020-02-28
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 18/20 2020-02-28
13:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
II W 769/19 2020-02-28
09:45
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 741/19 2020-02-28
09:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 10/20 2020-02-28
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
III RC 20/20 2020-02-28
13:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I Ns 1133/19 2020-02-28
10:00
- I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1064/19 2020-03-02
09:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1221/18 2020-03-02
14:55
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 864/19 2020-03-02
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 921/19 2020-03-02
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1120/19 2020-03-02
11:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 771/19 2020-03-02
13:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 64/19 2020-03-02
14:20
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1303/19 2020-03-02
11:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1530/19 2020-03-02
12:50
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1127/19 2020-03-02
11:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 739/15 2020-03-02
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 986/19 2020-03-02
11:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1082/19 2020-03-02
12:20
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1207/19 2020-03-02
12:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1334/19 2020-03-02
14:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 961/19 2020-03-02
13:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 449/19 2020-03-03
10:00
1 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1553/18 2020-03-03
09:00
1 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 399/18 2020-03-03
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 865/19 2020-03-03
11:00
1 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 428/19 2020-03-03
09:45
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 779/19 2020-03-03
09:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 792/19 2020-03-03
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1311/19 2020-03-03
14:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 794/19 2020-03-03
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1483/19 2020-03-03
10:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1332/19 2020-03-03
13:45
1 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1230/19 2020-03-03
13:00
1 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1012/19 2020-03-03
13:15
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1094/19 2020-03-03
10:45
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1307/19 2020-03-03
12:15
1 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1278/19 2020-03-03
13:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 802/19 2020-03-03
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1520/18 2020-03-03
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1465/19 2020-03-03
11:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1031/19 2020-03-03
12:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1008/19 2020-03-04
13:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 820/19 2020-03-04
12:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1138/19 2020-03-04
14:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 708/19 2020-03-04
10:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 944/19 2020-03-04
13:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 52/19 2020-03-04
11:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1513/19 2020-03-04
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 21/20 2020-03-04
09:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 1060/19 2020-03-04
12:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 31/20 2020-03-04
11:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1467/19 2020-03-04
10:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 786/19 2020-03-04
12:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1/20 2020-03-04
09:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1160/19 2020-03-04
14:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 28/20 2020-03-04
11:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 902/19 2020-03-05
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 689/19 2020-03-05
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 322/19 2020-03-05
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 794/19 2020-03-05
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 401/19 2020-03-05
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 553/19 2020-03-05
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 891/19 2020-03-05
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 650/18 2020-03-05
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1542/16 2020-03-05
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 971/19 2020-03-05
14:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 594/19 2020-03-05
10:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1166/19 2020-03-05
12:10
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1088/19 2020-03-05
15:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 197/19 2020-03-05
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II W 991/19 2020-03-05
10:45
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 815/19 2020-03-05
10:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 1176/18 2020-03-05
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1231/17 2020-03-05
09:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 171/19 2020-03-05
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1205/19 2020-03-05
09:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1086/16 2020-03-05
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 240/19 2020-03-05
10:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 840/19 2020-03-05
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 453/19 2020-03-05
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 817/19 2020-03-05
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 874/19 2020-03-05
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 970/19 2020-03-05
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1193/19 2020-03-05
10:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1117/19 2020-03-05
12:15
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 244/19 2020-03-05
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1409/15 2020-03-05
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1405/18 2020-03-05
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 662/19 2020-03-05
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 645/19 2020-03-05
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 292/19 2020-03-05
11:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 937/19 2020-03-05
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 730/19 2020-03-06
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 885/19 2020-03-06
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 807/19 2020-03-06
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 1/20 2020-03-06
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 886/19 2020-03-06
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 763/19 2020-03-06
13:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 1014/19 2020-03-06
10:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 5/20 2020-03-06
12:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 420/19 2020-03-06
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 851/19 2020-03-06
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 887/19 2020-03-06
10:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 758/19 2020-03-06
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 3/20 2020-03-06
11:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 626/19 2020-03-09
11:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 458/19 2020-03-09
11:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 528/19 2020-03-09
10:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 870/19 2020-03-09
09:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 999/19 2020-03-09
15:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 1243/19 2020-03-09
14:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 976/19 2020-03-09
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 809/19 2020-03-09
09:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 907/19 2020-03-09
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 679/19 2020-03-09
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 896/19 2020-03-09
10:15
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 730/16 2020-03-09
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1149/19 2020-03-09
14:20
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 299/19 2020-03-09
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 791/19 2020-03-09
13:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1077/19 2020-03-09
14:15
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 296/18 2020-03-09
11:15
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 1148/19 2020-03-09
09:45
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 689/19 2020-03-09
12:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 875/19 2020-03-09
09:45
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 968/19 2020-03-09
09:30
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 1042/19 2020-03-09
09:10
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1485/19 2020-03-09
10:20
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1102/19 2020-03-09
09:00
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 925/19 2020-03-09
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1079/17 2020-03-09
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 251/19 2020-03-09
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1258/19 2020-03-09
13:30
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 999/19 2020-03-09
12:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 1245/19 2020-03-09
12:15
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1425/19 2020-03-09
12:20
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1455/19 2020-03-09
10:50
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 18/20 2020-03-09
13:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Co 1/20 2020-03-09
13:15
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 1198/19 2020-03-09
10:15
9 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 750/19 2020-03-09
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1179/19 2020-03-10
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 636/15 2020-03-10
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 736/19 2020-03-10
14:10
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 600/18 2020-03-10
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 489/19 2020-03-10
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 871/19 2020-03-10
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 909/19 2020-03-10
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 372/18 2020-03-10
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 695/19 2020-03-10
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 511/19 2020-03-10
15:00
9 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 34/20 2020-03-10
15:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 790/19 2020-03-10
09:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1164/19 2020-03-10
15:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 745/18 2020-03-10
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1229/19 2020-03-10
15:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 11/20 2020-03-10
11:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1168/19 2020-03-10
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1211/19 2020-03-10
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 275/18 2020-03-10
10:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1385/19 2020-03-10
13:30
9 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 749/19 2020-03-10
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 816/19 2020-03-10
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 4/20 2020-03-10
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 1511/19 2020-03-10
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1049/18 2020-03-10
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 377/19 2020-03-10
11:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1384/19 2020-03-10
11:30
9 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1367/19 2020-03-10
09:00
9 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 1122/18 2020-03-11
09:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 905/19 2020-03-11
13:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 1046/19 2020-03-11
12:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1200/19 2020-03-11
12:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1062/19 2020-03-11
11:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 978/19 2020-03-11
13:40
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Co 1256/19 2020-03-11
09:30
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Cps 58/19 2020-03-11
09:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 702/19 2020-03-11
11:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1784/16 2020-03-11
14:30
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1168/19 2020-03-11
11:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1004/19 2020-03-11
13:45
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1402/19 2020-03-11
10:45
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1092/19 2020-03-11
09:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1167/19 2020-03-11
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 882/19 2020-03-11
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Co 351/18 2020-03-11
09:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1520/19 2020-03-11
10:30
- II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 969/18 2020-03-11
13:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1162/19 2020-03-11
10:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1252/19 2020-03-11
14:20
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 394/17 2020-03-11
10:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 632/19 2020-03-12
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 795/19 2020-03-12
12:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 362/19 2020-03-12
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 912/18 2020-03-12
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1266/19 2020-03-12
09:20
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 320/19 2020-03-12
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 533/19 2020-03-12
10:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 36/20 2020-03-12
12:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 421/17 2020-03-12
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 41/20 2020-03-12
10:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1212/19 2020-03-12
09:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RNs 29/20 2020-03-12
11:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 817/19 2020-03-12
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Cps 2/20 2020-03-12
14:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 3/20 2020-03-12
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 619/18 2020-03-12
12:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 983/18 2020-03-12
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 351/17 2020-03-12
10:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 274/19 2020-03-12
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 386/19 2020-03-12
12:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 22/20 2020-03-12
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 483/19 2020-03-12
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 863/19 2020-03-12
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1502/19 2020-03-12
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Cps 60/19 2020-03-12
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 41/20 2020-03-12
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1535/18 2020-03-12
10:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 196/19 2020-03-12
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1046/19 2020-03-12
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1001/19 2020-03-12
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1761/17 2020-03-12
11:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 231/19 2020-03-12
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 897/19 2020-03-12
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 234/19 2020-03-12
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 751/19 2020-03-16
14:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 290/19 2020-03-16
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1111/18 2020-03-16
10:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 389/18 2020-03-16
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 994/18 2020-03-16
13:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 933/19 2020-03-16
14:15
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 956/17 2020-03-16
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 981/19 2020-03-16
09:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 1014/19 2020-03-16
12:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 923/19 2020-03-16
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 651/19 2020-03-16
11:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 942/19 2020-03-16
13:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1720/17 2020-03-16
11:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 939/19 2020-03-16
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 916/19 2020-03-16
14:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 812/19 2020-03-16
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 857/19 2020-03-16
13:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 1178/18 2020-03-16
11:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 921/19 2020-03-16
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 836/19 2020-03-16
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 960/19 2020-03-16
13:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 927/19 2020-03-16
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 759/19 2020-03-16
15:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 17/20 2020-03-16
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1150/19 2020-03-16
13:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1132/19 2020-03-16
14:45
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 898/19 2020-03-17
10:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1140/19 2020-03-17
10:30
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1339/18 2020-03-17
09:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 1013/19 2020-03-17
13:35
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 928/13 2020-03-17
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 908/19 2020-03-17
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1402/18 2020-03-17
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 657/19 2020-03-17
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 73/17 2020-03-17
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 793/19 2020-03-17
14:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 724/19 2020-03-17
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 840/19 2020-03-17
14:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 938/19 2020-03-17
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 441/19 2020-03-17
14:15
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 675/15 2020-03-17
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 2/20 2020-03-17
14:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 327/19 2020-03-17
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 685/19 2020-03-17
13:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 959/19 2020-03-17
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 789/19 2020-03-18
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 843/19 2020-03-18
12:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 601/19 2020-03-18
14:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 611/19 2020-03-18
14:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 975/19 2020-03-18
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1130/19 2020-03-18
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 1020/19 2020-03-18
14:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1498/19 2020-03-18
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 397/19 2020-03-18
12:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1288/19 2020-03-18
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 5/20 2020-03-18
11:15
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1055/19 2020-03-19
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1372/18 2020-03-19
12:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1274/19 2020-03-19
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 383/18 2020-03-19
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1188/19 2020-03-19
12:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 847/18 2020-03-19
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 560/19 2020-03-19
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 305/18 2020-03-19
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1044/19 2020-03-19
10:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1094/19 2020-03-19
13:20
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 467/18 2020-03-19
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 88/19 2020-03-19
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1314/19 2020-03-19
09:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 1298/18 2020-03-19
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 383/19 2020-03-19
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1100/19 2020-03-19
12:50
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 620/19 2020-03-20
15:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 1034/19 2020-03-20
10:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 941/19 2020-03-20
12:10
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 1015/19 2020-03-20
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 1040/19 2020-03-20
10:50
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 622/19 2020-03-20
13:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1395/19 2020-03-20
15:20
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 687/17 2020-03-23
14:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 638/19 2020-03-23
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1/19 2020-03-23
14:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1156/19 2020-03-23
10:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1191/19 2020-03-23
12:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 1424/19 2020-03-23
14:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 705/19 2020-03-23
14:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 825/18 2020-03-23
10:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 686/19 2020-03-23
12:00
3 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 752/19 2020-03-23
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1127/19 2020-03-23
12:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1175/19 2020-03-23
13:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 656/19 2020-03-24
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 50/19 2020-03-24
13:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 1430/18 2020-03-24
12:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 1067/19 2020-03-24
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 836/19 2020-03-24
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1071/19 2020-03-24
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 941/19 2020-03-24
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 13/20 2020-03-24
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1290/19 2020-03-24
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 1057/19 2020-03-24
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 6/20 2020-03-24
11:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1624/18 2020-03-24
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 891/19 2020-03-24
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1194/19 2020-03-24
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 855/19 2020-03-24
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 470/19 2020-03-24
10:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 961/19 2020-03-24
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 1482/19 2020-03-24
14:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 125/19 2020-03-24
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 998/19 2020-03-24
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 717/19 2020-03-25
09:00
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 172/19 2020-03-25
11:30
10 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 1119/19 2020-03-25
12:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 921/19 2020-03-25
13:15
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 492/19 2020-03-26
13:05
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 968/19 2020-03-26
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 260/19 2020-03-26
10:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Kp 22/20 2020-03-26
10:30
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1320/19 2020-03-26
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 336/19 2020-03-26
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 999/18 2020-03-26
12:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1466/19 2020-03-26
14:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1352/19 2020-03-26
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1517/19 2020-03-26
09:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1506/19 2020-03-27
14:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1065/19 2020-03-27
11:20
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1227/19 2020-03-27
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1197/19 2020-03-30
14:30
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1037/19 2020-03-30
11:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1101/19 2020-03-30
13:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 857/18 2020-03-30
09:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1527/19 2020-03-30
13:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1200/19 2020-03-30
15:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1036/19 2020-03-30
12:30
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1499/19 2020-03-30
09:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 726/18 2020-03-30
10:30
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1035/19 2020-03-30
12:45
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 983/17 2020-03-31
09:00
- II Wydział Karny Milena Świderska
III RC 363/19 2020-03-31
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 963/19 2020-03-31
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 974/19 2020-03-31
10:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 220/17 2020-03-31
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1479/19 2020-03-31
13:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 44/17 2020-03-31
11:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1216/19 2020-04-01
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1215/19 2020-04-01
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1212/19 2020-04-01
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1226/19 2020-04-01
15:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 854/19 2020-04-01
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 967/19 2020-04-01
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1076/19 2020-04-01
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1097/19 2020-04-01
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1108/19 2020-04-01
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1099/19 2020-04-01
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 546/19 2020-04-02
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 211/19 2020-04-02
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1005/19 2020-04-02
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1045/19 2020-04-06
09:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 377/17 2020-04-06
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 721/19 2020-04-07
10:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 866/19 2020-04-07
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 98/19 2020-04-07
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 394/19 2020-04-08
10:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1065/17 2020-04-08
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1063/19 2020-04-08
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 1043/19 2020-04-08
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1447/18 2020-04-08
11:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 582/17 2020-04-08
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 704/19 2020-04-08
14:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 22/20 2020-04-08
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 562/19 2020-04-08
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1068/19 2020-04-08
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Cps 1/20 2020-04-08
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1049/19 2020-04-08
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 416/19 2020-04-08
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Duk-Majewska
I C 1094/19 2020-04-15
14:45
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 12/20 2020-04-15
14:30
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 545/18 2020-04-16
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1091/19 2020-04-20
14:00
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1064/19 2020-04-20
14:15
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1206/19 2020-04-20
14:30
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 7/20 2020-04-20
14:45
5 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 811/14 2020-04-22
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
do góry