Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

976
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
III Nsm 947/22 2023-02-06
14:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 979/22 2023-02-06
13:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 825/22 2023-02-06
15:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 288/22 2023-02-06
15:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 846/22 2023-02-06
13:30
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 499/22 2023-02-06
12:40
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 45/22 2023-02-06
14:20
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 980/21 2023-02-06
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1355/21 2023-02-06
12:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 898/22 2023-02-06
12:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 40/23 2023-02-06
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 346/22 2023-02-06
12:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 896/22 2023-02-06
12:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II Kp 198/22 2023-02-06
12:20
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 1142/21 2023-02-06
13:50
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 933/22 2023-02-06
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 728/20 2023-02-06
15:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 768/22 2023-02-06
13:40
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Co 4145/22 2023-02-06
13:15
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
III Nsm 911/22 2023-02-06
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 214/22 2023-02-06
13:15
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 948/22 2023-02-06
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 540/22 2023-02-06
14:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 939/22 2023-02-06
13:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 88/22 2023-02-07
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 263/22 2023-02-07
09:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 993/22 2023-02-07
10:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 150/22 2023-02-07
15:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 343/22 2023-02-07
15:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 1075/21 2023-02-07
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 632/22 2023-02-07
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 305/22 2023-02-07
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 1011/22 2023-02-07
15:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1111/22 2023-02-07
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 4/23 2023-02-07
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 921/22 2023-02-07
12:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 840/22 2023-02-07
12:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1000/22 2023-02-07
14:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1041/22 2023-02-07
14:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 387/22 2023-02-07
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1036/22 2023-02-07
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1299/21 2023-02-07
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 186/22 2023-02-07
15:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 103/22 2023-02-07
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 204/22 2023-02-07
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 507/22 2023-02-07
09:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 590/22 2023-02-07
15:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1166/22 2023-02-07
12:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 639/22 2023-02-07
12:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III Nsm 473/22 2023-02-07
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 314/21 2023-02-07
14:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1093/22 2023-02-07
09:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 302/22 2023-02-07
08:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 590/22 2023-02-07
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 835/21 2023-02-07
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 757/22 2023-02-07
09:45
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 372/22 2023-02-07
13:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 285/22 2023-02-07
14:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 961/22 2023-02-07
10:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II W 620/22 2023-02-07
09:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 591/22 2023-02-07
11:30
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 1025/22 2023-02-07
13:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 999/22 2023-02-07
12:40
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1380/21 2023-02-07
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 573/22 2023-02-07
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1057/22 2023-02-07
10:30
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III Nkd 174/22 2023-02-07
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1069/22 2023-02-07
10:10
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 652/22 2023-02-07
11:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 340/21 2023-02-07
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 46/22 2023-02-07
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 882/22 2023-02-07
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 956/22 2023-02-07
09:30
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 958/20 2023-02-07
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 580/21 2023-02-07
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 273/22 2023-02-07
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 824/22 2023-02-07
14:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 822/22 2023-02-07
11:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 362/22 2023-02-07
09:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 789/22 2023-02-07
10:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 431/20 2023-02-07
12:40
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 324/22 2023-02-07
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 537/22 2023-02-07
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 624/22 2023-02-07
14:30
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 991/22 2023-02-08
11:15
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I C 233/20 2023-02-08
10:45
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 753/22 2023-02-08
14:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1031/22 2023-02-08
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 963/22 2023-02-08
12:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 128/22 2023-02-08
10:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 269/22 2023-02-08
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 160/22 2023-02-08
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 186/22 2023-02-08
11:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 648/22 2023-02-08
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 762/22 2023-02-08
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 483/22 2023-02-08
09:15
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II W 890/21 2023-02-08
10:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 927/22 2023-02-08
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 764/22 2023-02-08
14:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1008/22 2023-02-08
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 338/21 2023-02-08
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 796/22 2023-02-08
15:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 528/22 2023-02-08
13:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 320/22 2023-02-08
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 306/22 2023-02-08
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1077/22 2023-02-08
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 22/22 2023-02-08
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Opm 117/17 2023-02-08
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 708/22 2023-02-08
09:45
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
III Nsm 795/22 2023-02-08
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1263/21 2023-02-08
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 725/22 2023-02-08
15:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1126/22 2023-02-08
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 746/22 2023-02-08
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 925/22 2023-02-08
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 821/22 2023-02-08
13:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
III Nsm 875/22 2023-02-08
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1051/22 2023-02-08
12:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 1215/21 2023-02-08
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1048/22 2023-02-08
12:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II Kp 545/22 2023-02-08
14:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 782/22 2023-02-08
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 267/22 2023-02-08
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 248/22 2023-02-08
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 208/22 2023-02-08
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 965/22 2023-02-08
13:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 964/22 2023-02-08
12:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1089/22 2023-02-08
09:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 480/21 2023-02-08
11:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 386/22 2023-02-09
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 356/22 2023-02-09
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 193/22 2023-02-09
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 810/22 2023-02-09
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 668/22 2023-02-09
08:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 1012/22 2023-02-09
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 147/21 2023-02-09
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 839/22 2023-02-09
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 455/22 2023-02-09
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 986/22 2023-02-09
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 209/22 2023-02-09
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 6/22 2023-02-09
15:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 264/22 2023-02-09
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 35/22 2023-02-09
15:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 391/22 2023-02-09
10:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 288/22 2023-02-09
10:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 968/22 2023-02-09
11:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 314/20 2023-02-09
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 271/22 2023-02-09
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 50/20 2023-02-09
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Cps 16/22 2023-02-09
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 281/22 2023-02-09
15:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 133/22 2023-02-09
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 308/22 2023-02-09
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 48/22 2023-02-09
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1112/19 2023-02-09
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 512/21 2023-02-09
09:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 903/22 2023-02-10
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 682/21 2023-02-10
14:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 38/23 2023-02-10
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 247/22 2023-02-10
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 281/22 2023-02-10
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 183/22 2023-02-13
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 866/22 2023-02-13
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 307/22 2023-02-13
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 374/22 2023-02-13
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 930/22 2023-02-13
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 303/22 2023-02-13
12:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 1267/21 2023-02-13
14:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 986/22 2023-02-13
10:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 978/22 2023-02-13
11:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 886/22 2023-02-13
09:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II W 280/21 2023-02-13
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 332/22 2023-02-13
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 961/22 2023-02-13
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 47/22 2023-02-13
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1095/22 2023-02-13
13:30
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II Kp 556/22 2023-02-13
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 832/22 2023-02-13
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 627/21 2023-02-13
10:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
III Nsm 952/22 2023-02-13
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II Kp 567/22 2023-02-13
13:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 851/22 2023-02-13
10:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 776/22 2023-02-13
10:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 403/20 2023-02-13
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1105/22 2023-02-13
12:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 913/22 2023-02-13
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 703/22 2023-02-13
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 62/22 2023-02-13
12:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 463/22 2023-02-13
12:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 554/22 2023-02-13
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 878/22 2023-02-13
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II Kp 530/22 2023-02-13
09:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 650/20 2023-02-13
13:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 480/22 2023-02-13
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 338/22 2023-02-13
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 354/22 2023-02-14
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 956/22 2023-02-14
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 442/22 2023-02-14
09:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 151/22 2023-02-14
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 548/22 2023-02-14
13:50
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 384/22 2023-02-14
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 515/22 2023-02-14
12:50
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 763/22 2023-02-14
09:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 975/21 2023-02-14
10:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 757/22 2023-02-14
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 160/22 2023-02-14
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1272/21 2023-02-14
13:20
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 691/22 2023-02-14
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 753/22 2023-02-14
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 385/22 2023-02-14
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1165/22 2023-02-14
12:20
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 368/22 2023-02-14
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 976/22 2023-02-14
11:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 802/22 2023-02-14
09:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 783/22 2023-02-14
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 863/22 2023-02-14
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 718/22 2023-02-14
11:15
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 941/22 2023-02-14
12:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 834/22 2023-02-14
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 586/22 2023-02-15
11:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 985/21 2023-02-15
10:30
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I C 826/22 2023-02-15
09:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I C 769/22 2023-02-15
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 890/22 2023-02-15
13:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1054/22 2023-02-15
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 6/23 2023-02-15
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 753/22 2023-02-15
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 960/22 2023-02-15
13:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Co 3199/22 2023-02-15
09:30
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 557/22 2023-02-15
12:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1033/22 2023-02-15
12:15
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 840/21 2023-02-15
13:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 347/22 2023-02-15
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1317/19 2023-02-15
14:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 686/21 2023-02-15
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 656/22 2023-02-15
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 882/22 2023-02-15
11:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1073/22 2023-02-15
10:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 546/22 2023-02-15
14:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 877/22 2023-02-15
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 306/22 2023-02-15
10:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II Kp 537/22 2023-02-15
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 847/22 2023-02-15
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 995/22 2023-02-15
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 457/20 2023-02-15
10:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 396/22 2023-02-15
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 30/23 2023-02-15
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 812/22 2023-02-15
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 516/22 2023-02-15
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1028/22 2023-02-16
13:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1004/22 2023-02-16
12:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1091/22 2023-02-16
09:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 631/21 2023-02-16
12:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nkd 176/22 2023-02-16
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1144/22 2023-02-16
12:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1051/22 2023-02-16
11:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 465/22 2023-02-16
14:30
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1002/22 2023-02-16
12:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 699/22 2023-02-16
10:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 576/22 2023-02-16
09:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II W 530/22 2023-02-16
13:45
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1383/21 2023-02-16
13:30
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1099/22 2023-02-17
14:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1089/22 2023-02-17
15:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1133/22 2023-02-17
15:10
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 953/22 2023-02-17
13:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 363/22 2023-02-17
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1075/22 2023-02-17
11:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 1014/22 2023-02-20
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 276/21 2023-02-20
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 867/21 2023-02-20
09:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 1120/22 2023-02-20
12:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 1027/22 2023-02-20
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1368/19 2023-02-20
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nkd 87/22 2023-02-20
13:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 768/22 2023-02-20
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 1002/22 2023-02-20
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 604/22 2023-02-20
12:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1239/20 2023-02-20
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 1278/21 2023-02-20
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 841/20 2023-02-20
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 13/23 2023-02-20
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 557/21 2023-02-20
14:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 396/22 2023-02-20
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1144/22 2023-02-20
14:15
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 1142/22 2023-02-20
14:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 73/21 2023-02-20
13:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II Kp 557/22 2023-02-20
12:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 63/22 2023-02-20
11:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 3/23 2023-02-20
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 357/22 2023-02-20
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 780/22 2023-02-20
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 910/22 2023-02-20
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 267/22 2023-02-20
11:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 4/23 2023-02-20
15:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 524/22 2023-02-20
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1101/21 2023-02-20
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1074/22 2023-02-21
13:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 375/22 2023-02-21
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 980/22 2023-02-21
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 11/23 2023-02-21
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1064/22 2023-02-21
12:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 931/22 2023-02-21
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 245/22 2023-02-21
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 269/22 2023-02-21
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 369/22 2023-02-21
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 957/22 2023-02-21
11:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 363/22 2023-02-21
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1179/22 2023-02-21
15:10
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 550/22 2023-02-21
11:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 398/22 2023-02-21
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1019/22 2023-02-21
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1156/22 2023-02-21
15:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nkd 154/22 2023-02-21
14:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 9/23 2023-02-21
15:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 371/22 2023-02-21
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 326/22 2023-02-21
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 8/23 2023-02-21
13:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 917/22 2023-02-21
14:15
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 312/22 2023-02-22
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 18/23 2023-02-22
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1120/21 2023-02-22
14:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 430/22 2023-02-22
13:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
III Nkd 164/22 2023-02-22
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 451/22 2023-02-22
13:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 413/22 2023-02-22
12:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1146/22 2023-02-22
11:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 625/22 2023-02-22
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 239/22 2023-02-22
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1012/22 2023-02-22
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Alk 5/22 2023-02-22
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 623/22 2023-02-22
13:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Opm 51/16 2023-02-22
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 1010/22 2023-02-22
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RNs 278/22 2023-02-22
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1045/22 2023-02-22
12:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 997/22 2023-02-22
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 567/22 2023-02-22
09:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 862/22 2023-02-22
12:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 796/22 2023-02-22
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1077/22 2023-02-22
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 940/22 2023-02-22
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1022/22 2023-02-22
10:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 4/23 2023-02-22
11:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1134/22 2023-02-22
11:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1078/22 2023-02-22
10:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 913/22 2023-02-22
15:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RNs 20/23 2023-02-22
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 994/22 2023-02-23
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1106/22 2023-02-23
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 431/22 2023-02-23
15:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 587/22 2023-02-23
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 6/23 2023-02-23
13:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 33/23 2023-02-23
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 972/22 2023-02-23
15:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 388/22 2023-02-23
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 164/22 2023-02-23
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 547/22 2023-02-23
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 151/22 2023-02-23
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 949/22 2023-02-23
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Opm 57/10 2023-02-23
14:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 1010/22 2023-02-23
13:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 984/22 2023-02-23
13:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 77/22 2023-02-23
15:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 122/22 2023-02-23
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 34/23 2023-02-23
13:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 619/22 2023-02-23
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 222/22 2023-02-23
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 912/22 2023-02-23
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 601/22 2023-02-23
11:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 429/22 2023-02-23
15:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nkd 100/22 2023-02-23
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 265/22 2023-02-23
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 990/22 2023-02-23
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 1057/22 2023-02-27
13:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 1205/21 2023-02-27
12:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1211/21 2023-02-27
10:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 327/22 2023-02-27
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 556/22 2023-02-27
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 904/22 2023-02-27
09:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1056/22 2023-02-27
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 573/22 2023-02-27
13:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 558/22 2023-02-27
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 2847/22 2023-02-27
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1329/22 2023-02-27
09:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 1008/19 2023-02-27
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1064/22 2023-02-27
11:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 1187/21 2023-02-27
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 407/22 2023-02-27
13:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 474/22 2023-02-27
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1159/22 2023-02-27
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 615/22 2023-02-28
13:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1020/22 2023-02-28
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 916/22 2023-02-28
09:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nsm 584/22 2023-02-28
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1072/22 2023-02-28
14:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 494/22 2023-02-28
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 998/22 2023-02-28
09:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 945/22 2023-02-28
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 377/22 2023-02-28
11:45
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 118/22 2023-02-28
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 3121/22 2023-02-28
09:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 775/22 2023-02-28
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1061/22 2023-02-28
14:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1227/21 2023-02-28
10:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1170/22 2023-02-28
14:55
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 1009/22 2023-02-28
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 432/22 2023-02-28
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 755/22 2023-02-28
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 852/20 2023-02-28
10:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 826/22 2023-02-28
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1245/21 2023-02-28
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 416/22 2023-02-28
12:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 972/22 2023-02-28
15:15
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 560/22 2023-02-28
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 865/22 2023-02-28
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 690/22 2023-02-28
13:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 202/21 2023-02-28
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 985/22 2023-02-28
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 966/22 2023-02-28
14:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 774/21 2023-02-28
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 962/22 2023-02-28
15:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 576/22 2023-02-28
09:10
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 153/22 2023-02-28
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 581/22 2023-02-28
10:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 321/22 2023-02-28
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 672/22 2023-02-28
13:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 410/21 2023-02-28
14:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II Kp 580/22 2023-02-28
11:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1181/22 2023-02-28
11:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 936/22 2023-02-28
09:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1079/22 2023-02-28
14:15
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nkd 2/23 2023-02-28
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 592/21 2023-03-01
09:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I C 726/22 2023-03-01
14:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Co 2673/22 2023-03-01
14:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 892/22 2023-03-01
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 891/22 2023-03-01
14:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 955/22 2023-03-01
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1282/21 2023-03-01
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 359/22 2023-03-01
13:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 681/22 2023-03-01
10:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 1005/22 2023-03-01
12:15
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 1261/22 2023-03-01
10:50
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 907/22 2023-03-01
11:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RC 166/22 2023-03-01
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 965/22 2023-03-01
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 950/22 2023-03-01
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 1172/22 2023-03-01
12:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 383/22 2023-03-01
14:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 922/22 2023-03-01
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 213/22 2023-03-01
09:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 977/22 2023-03-01
15:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 1114/22 2023-03-01
11:20
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 548/22 2023-03-01
10:15
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 1020/22 2023-03-01
13:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1162/19 2023-03-01
12:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 856/22 2023-03-01
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 866/22 2023-03-01
12:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 688/22 2023-03-01
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 549/22 2023-03-01
10:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1090/22 2023-03-01
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 934/22 2023-03-01
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 223/22 2023-03-02
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 19/23 2023-03-02
15:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 596/22 2023-03-02
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1042/22 2023-03-02
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 584/22 2023-03-02
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 349/21 2023-03-02
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 647/22 2023-03-02
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 435/22 2023-03-02
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nkd 169/22 2023-03-02
14:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1135/22 2023-03-02
14:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 13/23 2023-03-02
14:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 590/22 2023-03-02
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 874/22 2023-03-02
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1161/22 2023-03-02
14:55
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 6/23 2023-03-02
09:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 107/22 2023-03-02
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1100/22 2023-03-02
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 521/21 2023-03-02
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1130/22 2023-03-02
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1167/22 2023-03-02
15:10
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 237/21 2023-03-02
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 32/23 2023-03-02
15:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1126/22 2023-03-02
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 607/22 2023-03-02
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1105/22 2023-03-02
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 4/23 2023-03-02
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 690/21 2023-03-02
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1145/22 2023-03-02
14:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 233/22 2023-03-02
11:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1080/22 2023-03-02
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 607/22 2023-03-02
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 497/22 2023-03-02
10:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 4342/22 2023-03-02
13:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 288/22 2023-03-03
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 161/22 2023-03-03
10:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 23/22 2023-03-03
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 475/22 2023-03-03
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 259/22 2023-03-03
12:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 17/23 2023-03-03
15:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 926/22 2023-03-03
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 78/22 2023-03-03
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 474/22 2023-03-03
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 146/22 2023-03-03
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1010/22 2023-03-06
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 14/23 2023-03-06
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 906/22 2023-03-06
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 360/22 2023-03-06
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1063/22 2023-03-06
12:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 397/22 2023-03-06
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 26/23 2023-03-06
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 21/23 2023-03-06
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 798/22 2023-03-06
13:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1071/22 2023-03-06
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 504/21 2023-03-06
15:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 553/22 2023-03-06
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 399/22 2023-03-06
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Opm 106/18 2023-03-06
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II Ko 54/22 2023-03-06
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 267/22 2023-03-06
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1086/22 2023-03-06
13:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 124/20 2023-03-06
10:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1047/21 2023-03-06
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 12/23 2023-03-06
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 713/20 2023-03-06
15:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 19/23 2023-03-06
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 897/22 2023-03-06
11:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 255/22 2023-03-06
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 228/22 2023-03-06
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 858/22 2023-03-07
13:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 1017/22 2023-03-07
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 598/22 2023-03-07
13:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 760/22 2023-03-07
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 852/22 2023-03-07
11:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1115/22 2023-03-07
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1215/22 2023-03-07
09:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RNs 174/22 2023-03-07
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 56/22 2023-03-07
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 243/22 2023-03-07
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1208/22 2023-03-07
10:15
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 993/22 2023-03-07
11:50
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 718/22 2023-03-07
09:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 296/22 2023-03-07
14:30
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 315/22 2023-03-07
11:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 572/22 2023-03-07
09:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 984/22 2023-03-07
11:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nsm 40/23 2023-03-07
15:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 350/22 2023-03-07
14:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 608/22 2023-03-07
11:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 967/21 2023-03-07
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 996/22 2023-03-07
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1164/22 2023-03-07
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 288/22 2023-03-07
10:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1180/22 2023-03-07
10:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1196/22 2023-03-07
14:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 311/22 2023-03-07
13:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 806/22 2023-03-07
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 43/23 2023-03-07
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1112/22 2023-03-07
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 380/22 2023-03-07
12:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1120/22 2023-03-07
13:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 988/22 2023-03-07
14:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1006/22 2023-03-07
14:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 107/22 2023-03-07
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 1111/22 2023-03-07
11:50
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1076/22 2023-03-07
09:15
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1057/22 2023-03-07
09:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 322/22 2023-03-07
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 96/22 2023-03-07
14:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 568/22 2023-03-07
10:45
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1039/22 2023-03-07
10:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 300/21 2023-03-07
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 124/22 2023-03-07
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1007/22 2023-03-07
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 993/22 2023-03-07
14:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1235/22 2023-03-07
13:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 260/22 2023-03-07
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 114/20 2023-03-07
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 616/22 2023-03-07
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 373/22 2023-03-08
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1060/22 2023-03-08
12:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1029/22 2023-03-08
14:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 930/22 2023-03-08
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 11/23 2023-03-08
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 14/23 2023-03-08
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 729/22 2023-03-08
10:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1081/22 2023-03-08
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 990/22 2023-03-08
12:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 2/23 2023-03-08
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 778/20 2023-03-08
14:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 954/22 2023-03-08
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 14/23 2023-03-08
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 1074/21 2023-03-08
12:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 322/20 2023-03-08
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 749/22 2023-03-08
10:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 1/23 2023-03-08
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 21/23 2023-03-08
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 114/22 2023-03-08
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 517/22 2023-03-08
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1125/22 2023-03-09
10:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 323/22 2023-03-09
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 327/22 2023-03-09
13:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1172/22 2023-03-09
11:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 678/20 2023-03-09
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 948/22 2023-03-09
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 735/22 2023-03-09
11:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 894/21 2023-03-09
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 776/21 2023-03-09
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 588/21 2023-03-09
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 805/22 2023-03-09
13:10
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 431/21 2023-03-09
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 556/22 2023-03-09
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1191/22 2023-03-09
15:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 1118/22 2023-03-09
13:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 524/22 2023-03-09
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 659/21 2023-03-09
10:20
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 400/20 2023-03-09
11:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 521/20 2023-03-09
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 819/22 2023-03-09
11:40
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 317/22 2023-03-09
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1099/22 2023-03-09
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 466/22 2023-03-09
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 279/22 2023-03-09
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 350/22 2023-03-09
10:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 842/22 2023-03-09
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 519/22 2023-03-09
14:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1187/22 2023-03-09
14:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1084/19 2023-03-09
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1218/19 2023-03-09
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 816/22 2023-03-09
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II W 1250/22 2023-03-09
13:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 674/22 2023-03-09
11:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 992/22 2023-03-09
14:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 971/22 2023-03-10
09:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 886/22 2023-03-10
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 24/23 2023-03-10
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 37/23 2023-03-10
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 6/23 2023-03-10
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 963/22 2023-03-10
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 58/23 2023-03-10
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II Kp 5/23 2023-03-10
13:40
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 339/22 2023-03-10
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 525/22 2023-03-10
14:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 978/22 2023-03-10
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 368/22 2023-03-10
13:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1102/22 2023-03-10
11:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 27/23 2023-03-10
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 28/23 2023-03-10
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 960/22 2023-03-13
12:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 4322/22 2023-03-13
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 575/22 2023-03-13
13:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 949/22 2023-03-13
11:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 910/22 2023-03-13
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1045/22 2023-03-13
13:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 987/22 2023-03-13
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 352/22 2023-03-13
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 552/22 2023-03-13
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 820/22 2023-03-13
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 31/23 2023-03-13
10:00
- II Wydział Karny Anna Ławecka
II Kp 573/22 2023-03-13
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 866/22 2023-03-13
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 176/22 2023-03-13
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 2732/22 2023-03-13
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 329/22 2023-03-13
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 805/22 2023-03-13
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 969/22 2023-03-13
13:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 967/22 2023-03-13
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 1399/21 2023-03-13
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 593/22 2023-03-13
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 509/22 2023-03-13
14:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 706/22 2023-03-13
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1233/22 2023-03-13
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 929/22 2023-03-13
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 576/22 2023-03-13
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 585/22 2023-03-13
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1212/22 2023-03-13
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 165/22 2023-03-14
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1290/21 2023-03-14
09:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RNs 196/22 2023-03-14
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 144/21 2023-03-14
10:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 960/22 2023-03-14
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 32/22 2023-03-14
13:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RNs 116/22 2023-03-14
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 644/21 2023-03-14
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 803/22 2023-03-14
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 212/22 2023-03-14
10:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1391/21 2023-03-14
11:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 785/22 2023-03-14
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 310/21 2023-03-14
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1031/22 2023-03-14
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 164/22 2023-03-14
10:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 616/22 2023-03-14
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 953/22 2023-03-14
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 3/23 2023-03-14
14:30
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 834/21 2023-03-14
12:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 347/20 2023-03-14
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 20/23 2023-03-14
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1044/22 2023-03-14
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 893/22 2023-03-14
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 425/22 2023-03-14
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nkd 20/23 2023-03-14
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 540/22 2023-03-14
14:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1183/22 2023-03-14
12:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1125/22 2023-03-14
14:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 226/22 2023-03-14
12:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 271/22 2023-03-14
09:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 885/22 2023-03-14
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 38/23 2023-03-14
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 493/22 2023-03-14
09:10
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 819/22 2023-03-14
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 909/20 2023-03-14
11:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 66/22 2023-03-14
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 576/21 2023-03-14
09:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1222/22 2023-03-14
13:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 924/22 2023-03-14
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 11/23 2023-03-14
09:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III Nkd 14/23 2023-03-14
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1078/21 2023-03-15
14:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1065/22 2023-03-15
13:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1061/22 2023-03-15
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 813/22 2023-03-15
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 768/22 2023-03-15
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 21/22 2023-03-15
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1171/22 2023-03-15
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 10/23 2023-03-15
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 186/21 2023-03-15
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 2568/22 2023-03-15
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 653/21 2023-03-15
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1088/22 2023-03-15
12:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 565/22 2023-03-15
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 564/22 2023-03-15
10:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 975/22 2023-03-15
10:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1085/22 2023-03-15
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1137/22 2023-03-15
10:50
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 559/22 2023-03-15
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 684/22 2023-03-15
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1068/22 2023-03-15
10:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 664/21 2023-03-15
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 323/22 2023-03-15
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 712/22 2023-03-15
10:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 318/22 2023-03-15
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 419/22 2023-03-16
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 883/22 2023-03-16
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 885/22 2023-03-16
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 900/22 2023-03-16
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 798/22 2023-03-16
11:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1110/22 2023-03-16
12:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 791/22 2023-03-16
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 992/21 2023-03-16
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 332/22 2023-03-16
13:50
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 814/21 2023-03-16
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 570/21 2023-03-16
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 794/22 2023-03-16
10:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 910/22 2023-03-16
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 784/21 2023-03-16
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Cps 12/22 2023-03-16
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 814/22 2023-03-16
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 645/22 2023-03-16
14:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 809/22 2023-03-16
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 242/22 2023-03-20
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 798/21 2023-03-20
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 793/22 2023-03-20
12:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 262/22 2023-03-20
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 927/22 2023-03-20
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1134/22 2023-03-20
13:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 111/18 2023-03-20
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 488/22 2023-03-20
12:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 115/22 2023-03-20
11:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 641/20 2023-03-20
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 1036/22 2023-03-21
14:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 2452/22 2023-03-21
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Kp 581/22 2023-03-21
09:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 16/23 2023-03-21
10:30
- II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1019/22 2023-03-21
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 26/23 2023-03-21
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1032/21 2023-03-21
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1043/22 2023-03-21
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 934/22 2023-03-21
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1132/22 2023-03-21
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1198/22 2023-03-21
09:30
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1096/22 2023-03-21
13:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 607/22 2023-03-21
10:40
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1153/22 2023-03-21
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 659/21 2023-03-21
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 27/23 2023-03-21
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 976/22 2023-03-21
09:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1026/22 2023-03-21
13:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 2/23 2023-03-21
09:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 840/20 2023-03-21
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 844/22 2023-03-21
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 810/22 2023-03-22
12:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1075/22 2023-03-22
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 336/22 2023-03-22
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 169/22 2023-03-22
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 70/23 2023-03-22
12:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 612/22 2023-03-22
15:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 32/23 2023-03-22
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 745/22 2023-03-22
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1174/22 2023-03-22
12:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 628/21 2023-03-22
11:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 240/22 2023-03-22
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1229/22 2023-03-22
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 449/22 2023-03-22
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 967/22 2023-03-22
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 1072/22 2023-03-22
09:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1158/22 2023-03-22
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 539/20 2023-03-22
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 62/23 2023-03-22
09:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1154/22 2023-03-23
09:30
- II Wydział Karny Anna Ławecka
II Kp 583/22 2023-03-23
14:40
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1217/19 2023-03-23
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 27/20 2023-03-23
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 487/22 2023-03-23
10:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 501/18 2023-03-23
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 495/22 2023-03-23
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 23/23 2023-03-23
10:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1173/22 2023-03-23
12:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1190/22 2023-03-23
13:50
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 331/22 2023-03-23
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1301/21 2023-03-23
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 782/20 2023-03-23
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 46/23 2023-03-23
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 1242/21 2023-03-23
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1175/22 2023-03-23
12:40
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1151/22 2023-03-23
09:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1205/22 2023-03-27
09:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 846/20 2023-03-27
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 10/23 2023-03-27
12:30
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1231/22 2023-03-27
14:15
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 7/23 2023-03-27
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 895/22 2023-03-27
10:00
- II Wydział Karny Sylwia Borys
II Kp 12/23 2023-03-27
12:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1203/21 2023-03-28
09:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 50/23 2023-03-28
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1411/18 2023-03-28
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 902/22 2023-03-28
12:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 1088/22 2023-03-28
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 46/23 2023-03-28
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 772/22 2023-03-28
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 914/22 2023-03-28
11:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 944/22 2023-03-28
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 635/22 2023-03-28
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 733/22 2023-03-28
13:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 823/22 2023-03-28
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I C 763/22 2023-03-28
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Kp 15/23 2023-03-28
09:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 466/20 2023-03-28
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 658/22 2023-03-29
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 641/22 2023-03-29
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 662/21 2023-03-29
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 998/22 2023-03-29
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1232/22 2023-03-29
12:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1094/22 2023-03-29
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 18/23 2023-03-29
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1219/22 2023-03-29
13:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1129/22 2023-03-29
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 373/22 2023-03-30
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 797/22 2023-03-30
10:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 465/22 2023-03-30
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 984/22 2023-03-30
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 994/22 2023-03-30
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 711/22 2023-03-30
11:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 430/19 2023-03-30
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 707/22 2023-03-30
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1207/22 2023-03-30
11:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 1446/19 2023-03-30
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 550/22 2023-03-30
13:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 206/22 2023-03-30
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 558/22 2023-03-30
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 736/22 2023-03-30
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 927/22 2023-03-30
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1159/22 2023-03-30
09:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 160/22 2023-03-30
09:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1046/22 2023-03-30
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1103/22 2023-04-03
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 778/20 2023-04-03
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 2776/22 2023-04-03
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 2799/22 2023-04-03
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 909/22 2023-04-03
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 571/22 2023-04-03
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 214/22 2023-04-03
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 570/22 2023-04-03
14:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1118/22 2023-04-03
09:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 2823/22 2023-04-03
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 277/22 2023-04-03
10:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1091/21 2023-04-03
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 989/22 2023-04-03
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 496/22 2023-04-03
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 574/22 2023-04-03
14:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1387/21 2023-04-03
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 422/22 2023-04-03
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 2795/22 2023-04-03
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 65/22 2023-04-03
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1084/22 2023-04-04
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 742/22 2023-04-04
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 148/21 2023-04-04
09:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 266/22 2023-04-04
10:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 982/22 2023-04-04
12:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 831/20 2023-04-04
11:15
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 72/23 2023-04-04
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 782/21 2023-04-04
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 614/22 2023-04-04
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1110/22 2023-04-05
10:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1052/22 2023-04-05
11:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1127/22 2023-04-05
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1097/22 2023-04-05
12:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1146/22 2023-04-05
13:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1193/22 2023-04-05
13:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1109/22 2023-04-05
10:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 563/22 2023-04-05
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1211/22 2023-04-05
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 926/22 2023-04-05
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 718/22 2023-04-05
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 976/22 2023-04-05
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 33/23 2023-04-05
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 1223/22 2023-04-05
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1113/22 2023-04-05
10:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1053/22 2023-04-05
12:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 203/22 2023-04-05
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 566/22 2023-04-05
09:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1115/22 2023-04-05
11:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 981/22 2023-04-12
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II Kp 10/23 2023-04-12
14:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 93/23 2023-04-12
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II Kp 578/22 2023-04-12
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 582/22 2023-04-12
09:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1093/22 2023-04-12
09:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1201/22 2023-04-12
10:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 776/21 2023-04-13
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 619/22 2023-04-13
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 899/22 2023-04-13
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1090/22 2023-04-13
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 791/22 2023-04-13
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 559/21 2023-04-13
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 799/22 2023-04-13
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 852/22 2023-04-13
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 580/22 2023-04-13
10:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 16/23 2023-04-13
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 293/21 2023-04-17
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 25/22 2023-04-17
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 873/21 2023-04-17
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 620/22 2023-04-17
13:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1156/22 2023-04-17
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 42/23 2023-04-17
10:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 439/22 2023-04-17
11:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 818/22 2023-04-17
11:30
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 2524/22 2023-04-17
12:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 141/20 2023-04-17
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1123/22 2023-04-17
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 827/21 2023-04-17
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 1036/22 2023-04-17
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 454/22 2023-04-17
09:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 463/20 2023-04-18
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 820/22 2023-04-18
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 146/21 2023-04-18
10:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1137/22 2023-04-18
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 269/22 2023-04-18
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1183/21 2023-04-18
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1084/22 2023-04-19
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 60/22 2023-04-20
11:00
- I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 202/22 2023-04-20
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 459/22 2023-04-20
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 766/22 2023-04-20
12:30
- I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 28/23 2023-04-20
09:00
- I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 923/22 2023-04-20
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 31/23 2023-04-20
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 356/21 2023-04-20
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 518/21 2023-04-20
13:30
- I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 972/22 2023-04-20
10:00
- I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 484/21 2023-04-20
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 939/21 2023-04-24
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1024/21 2023-04-24
12:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 83/22 2023-04-25
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 1019/22 2023-04-26
09:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
do góry