Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

1108
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
I Co 1358/21 2022-09-26
13:50
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 79/22 2022-09-26
13:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1145/21 2022-09-26
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 816/20 2022-09-26
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 800/19 2022-09-26
14:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 703/22 2022-09-26
13:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 193/22 2022-09-26
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 164/22 2022-09-26
13:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 381/22 2022-09-26
14:10
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 132/22 2022-09-26
13:25
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 795/21 2022-09-26
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 242/22 2022-09-26
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 293/21 2022-09-27
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 347/22 2022-09-27
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 631/21 2022-09-27
13:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nkd 23/22 2022-09-27
10:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 166/22 2022-09-27
12:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 603/22 2022-09-27
12:40
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 96/22 2022-09-27
15:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 414/22 2022-09-27
09:30
237 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 449/22 2022-09-27
13:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 512/22 2022-09-27
15:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 609/22 2022-09-27
15:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 567/22 2022-09-27
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 274/21 2022-09-27
13:10
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 356/18 2022-09-27
09:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 1380/21 2022-09-27
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 273/22 2022-09-27
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 746/22 2022-09-27
15:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 560/22 2022-09-27
12:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 568/22 2022-09-27
13:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 106/22 2022-09-27
15:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 107/22 2022-09-27
13:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1101/21 2022-09-27
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 527/22 2022-09-27
14:10
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 230/22 2022-09-27
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 476/22 2022-09-27
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 515/22 2022-09-27
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 2310/22 2022-09-27
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 901/20 2022-09-27
10:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Co 2828/22 2022-09-27
14:40
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 378/22 2022-09-27
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 3121/22 2022-09-27
13:30
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 374/22 2022-09-27
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 611/22 2022-09-27
15:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 525/19 2022-09-27
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 483/22 2022-09-27
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 153/22 2022-09-27
12:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 164/22 2022-09-27
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 526/22 2022-09-27
15:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 358/22 2022-09-27
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 321/22 2022-09-27
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Ko 34/22 2022-09-27
12:50
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Cps 2/22 2022-09-27
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 158/22 2022-09-27
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1009/21 2022-09-27
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 475/22 2022-09-27
10:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 183/22 2022-09-27
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 474/22 2022-09-27
11:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 520/22 2022-09-27
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 177/22 2022-09-27
10:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 554/22 2022-09-27
11:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 52/22 2022-09-27
15:20
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 143/22 2022-09-27
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 662/20 2022-09-27
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 605/22 2022-09-27
09:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1215/21 2022-09-27
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 296/22 2022-09-27
12:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 520/20 2022-09-27
15:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 457/22 2022-09-27
09:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Co 2829/22 2022-09-27
15:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 611/22 2022-09-27
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 341/22 2022-09-27
12:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 440/22 2022-09-27
09:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 691/21 2022-09-28
13:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 369/22 2022-09-28
14:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 145/22 2022-09-28
13:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 310/22 2022-09-28
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 69/22 2022-09-28
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 165/22 2022-09-28
13:50
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 346/22 2022-09-28
12:40
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 307/22 2022-09-28
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 243/22 2022-09-28
12:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 580/21 2022-09-28
11:50
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 274/22 2022-09-28
14:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 182/22 2022-09-28
13:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 506/21 2022-09-28
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II Kp 347/22 2022-09-28
12:50
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 344/22 2022-09-28
12:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 215/22 2022-09-28
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 272/22 2022-09-28
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 363/22 2022-09-28
10:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 697/22 2022-09-29
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 186/22 2022-09-29
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 168/22 2022-09-29
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 28/22 2022-09-29
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 505/22 2022-09-29
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 8/22 2022-09-29
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 694/22 2022-09-29
14:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 191/22 2022-09-29
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 91/22 2022-09-29
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 65/22 2022-09-29
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 188/21 2022-09-29
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 375/22 2022-09-29
11:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 161/22 2022-09-29
12:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 177/17 2022-09-29
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nkd 64/22 2022-09-29
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 231/21 2022-09-29
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 510/22 2022-09-29
12:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 145/22 2022-09-29
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 207/22 2022-09-29
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 518/21 2022-09-29
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 174/22 2022-09-29
12:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 36/22 2022-09-29
09:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 86/22 2022-09-29
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 294/21 2022-09-29
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 151/22 2022-09-29
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nkd 89/22 2022-09-29
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 152/22 2022-09-29
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 203/22 2022-09-29
13:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 191/22 2022-09-29
11:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 493/22 2022-09-29
13:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 308/21 2022-09-29
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 159/21 2022-09-29
14:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 8/22 2022-09-29
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 812/19 2022-09-29
10:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 572/22 2022-09-29
09:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 2931/22 2022-09-30
09:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
III RC 196/22 2022-09-30
12:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 144/22 2022-09-30
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 179/22 2022-09-30
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 525/22 2022-09-30
11:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 191/22 2022-09-30
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 138/22 2022-09-30
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 585/22 2022-09-30
15:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 528/22 2022-09-30
12:20
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 200/22 2022-09-30
10:30
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 511/22 2022-09-30
14:15
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 496/22 2022-09-30
14:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 116/22 2022-09-30
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 176/22 2022-09-30
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 544/22 2022-09-30
14:45
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nkd 63/22 2022-09-30
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 3006/22 2022-09-30
10:15
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I C 517/22 2022-09-30
12:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 529/22 2022-09-30
14:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 173/22 2022-09-30
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 65/22 2022-09-30
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 535/22 2022-09-30
13:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Ko 33/22 2022-09-30
13:40
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 576/22 2022-09-30
13:30
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I C 601/22 2022-09-30
13:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II K 519/22 2022-09-30
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 591/22 2022-09-30
15:15
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 363/22 2022-09-30
09:45
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
III RC 189/22 2022-10-03
13:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 568/22 2022-10-03
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 371/22 2022-10-03
13:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 182/22 2022-10-03
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 178/22 2022-10-03
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 161/22 2022-10-03
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 548/22 2022-10-03
12:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 221/22 2022-10-03
12:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 43/22 2022-10-03
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Op 22/22 2022-10-03
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 281/22 2022-10-03
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 199/22 2022-10-03
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 279/22 2022-10-03
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 208/22 2022-10-03
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 565/22 2022-10-03
14:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 957/21 2022-10-03
14:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 236/22 2022-10-03
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 351/22 2022-10-03
13:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 973/21 2022-10-03
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 456/20 2022-10-03
14:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 182/22 2022-10-03
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 263/22 2022-10-03
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 416/22 2022-10-03
09:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 29/22 2022-10-03
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 1026/21 2022-10-03
11:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 247/22 2022-10-03
12:55
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 224/22 2022-10-03
13:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 546/22 2022-10-03
13:30
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 188/22 2022-10-03
13:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 322/22 2022-10-03
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 343/22 2022-10-03
10:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nsm 553/22 2022-10-03
12:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 234/22 2022-10-03
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 12/22 2022-10-03
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 223/22 2022-10-03
12:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 298/22 2022-10-03
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 141/22 2022-10-04
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 2595/22 2022-10-04
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 641/21 2022-10-04
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 64/22 2022-10-04
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II Kp 294/22 2022-10-04
12:10
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 629/22 2022-10-04
14:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 662/21 2022-10-04
09:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 168/22 2022-10-04
09:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 539/22 2022-10-04
13:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 368/22 2022-10-04
10:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 588/22 2022-10-04
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 482/21 2022-10-04
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 336/22 2022-10-04
14:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 579/22 2022-10-04
10:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 229/22 2022-10-04
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 122/22 2022-10-04
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 643/22 2022-10-04
14:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 648/19 2022-10-04
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 194/22 2022-10-04
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1228/19 2022-10-04
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 1140/19 2022-10-04
10:00
- I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RNs 131/22 2022-10-04
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 285/22 2022-10-04
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1109/21 2022-10-04
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 516/22 2022-10-04
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 469/22 2022-10-04
11:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 835/20 2022-10-04
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 685/21 2022-10-04
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 300/22 2022-10-04
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 548/22 2022-10-04
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 581/22 2022-10-04
14:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1094/21 2022-10-04
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II W 768/22 2022-10-04
13:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 203/22 2022-10-04
11:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 460/22 2022-10-04
13:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 900/19 2022-10-04
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 545/22 2022-10-04
14:10
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 536/22 2022-10-04
12:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 180/22 2022-10-04
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 554/22 2022-10-05
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 447/22 2022-10-05
14:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1162/19 2022-10-05
11:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 793/21 2022-10-05
12:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 823/21 2022-10-05
14:10
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 184/22 2022-10-05
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 164/22 2022-10-05
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 523/22 2022-10-05
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 637/22 2022-10-05
15:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 562/22 2022-10-05
11:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Co 679/21 2022-10-05
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II Kp 303/22 2022-10-05
14:10
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 665/22 2022-10-05
10:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1056/21 2022-10-05
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 175/22 2022-10-05
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 173/22 2022-10-05
09:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 738/22 2022-10-05
12:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RNs 165/22 2022-10-05
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 334/22 2022-10-05
10:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 178/22 2022-10-05
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 166/22 2022-10-05
15:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 428/22 2022-10-05
14:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 297/22 2022-10-05
13:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 487/22 2022-10-05
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 273/22 2022-10-05
12:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 303/22 2022-10-05
13:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 290/22 2022-10-05
12:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nkd 81/22 2022-10-05
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 333/22 2022-10-05
10:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 314/22 2022-10-05
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1387/21 2022-10-05
10:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 179/22 2022-10-05
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 298/22 2022-10-05
13:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 508/22 2022-10-05
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 190/22 2022-10-05
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 275/22 2022-10-05
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 647/22 2022-10-05
12:45
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 503/22 2022-10-05
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 431/22 2022-10-05
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 577/22 2022-10-05
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 640/20 2022-10-06
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 350/20 2022-10-06
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 571/21 2022-10-06
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 169/22 2022-10-06
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 525/22 2022-10-06
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 927/21 2022-10-06
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 2549/22 2022-10-06
13:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 1/22 2022-10-06
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 737/21 2022-10-06
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 2763/22 2022-10-06
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 498/21 2022-10-06
14:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 10/22 2022-10-06
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 202/22 2022-10-06
13:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 109/22 2022-10-06
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 463/18 2022-10-06
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 683/22 2022-10-06
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 561/22 2022-10-06
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 536/22 2022-10-06
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 198/22 2022-10-06
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 159/21 2022-10-06
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 543/21 2022-10-06
14:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 200/22 2022-10-06
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 609/21 2022-10-06
12:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 755/21 2022-10-06
10:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 300/21 2022-10-06
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1043/21 2022-10-06
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 696/21 2022-10-06
15:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Cps 9/22 2022-10-06
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 861/21 2022-10-06
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 579/21 2022-10-06
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 639/22 2022-10-06
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 528/22 2022-10-07
13:30
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 533/22 2022-10-07
09:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 574/22 2022-10-07
13:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 441/22 2022-10-07
10:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 653/22 2022-10-07
12:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 552/22 2022-10-07
11:00
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 649/22 2022-10-07
11:30
4 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I C 896/21 2022-10-10
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 527/22 2022-10-10
10:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 552/22 2022-10-10
12:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 829/22 2022-10-10
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 519/22 2022-10-10
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 671/21 2022-10-10
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 310/22 2022-10-10
14:35
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1069/21 2022-10-10
11:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 480/22 2022-10-10
09:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 509/21 2022-10-10
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 548/22 2022-10-10
13:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 163/22 2022-10-10
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 479/22 2022-10-10
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 317/22 2022-10-10
12:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 215/22 2022-10-10
10:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 1208/18 2022-10-10
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 258/22 2022-10-10
11:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1150/21 2022-10-10
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 841/20 2022-10-10
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 642/22 2022-10-10
13:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 525/20 2022-10-10
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 464/22 2022-10-10
12:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 263/22 2022-10-10
11:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 286/22 2022-10-10
10:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1290/21 2022-10-10
09:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II Kp 296/22 2022-10-11
14:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 622/22 2022-10-11
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 959/21 2022-10-11
14:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 522/20 2022-10-11
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 118/22 2022-10-11
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 439/22 2022-10-11
11:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 119/22 2022-10-11
09:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II W 698/22 2022-10-11
15:20
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 587/22 2022-10-11
15:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 866/21 2022-10-11
12:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RNs 70/22 2022-10-11
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1224/21 2022-10-11
14:15
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 822/21 2022-10-11
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 477/22 2022-10-11
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 201/22 2022-10-11
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 651/22 2022-10-11
11:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 649/22 2022-10-11
13:20
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Ko 41/22 2022-10-11
15:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 581/21 2022-10-11
15:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 338/21 2022-10-11
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 655/22 2022-10-11
12:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 256/22 2022-10-11
10:45
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II W 540/22 2022-10-11
10:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nkd 97/22 2022-10-11
10:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1189/21 2022-10-11
09:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 304/22 2022-10-11
13:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 650/22 2022-10-11
11:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 437/22 2022-10-11
09:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nsm 529/22 2022-10-11
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 561/21 2022-10-11
14:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 656/22 2022-10-11
13:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Co 852/20 2022-10-11
10:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RNs 51/22 2022-10-11
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 833/21 2022-10-11
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 624/22 2022-10-11
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 555/22 2022-10-11
11:50
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 546/22 2022-10-11
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 644/22 2022-10-11
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 653/22 2022-10-11
12:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 623/22 2022-10-11
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 41/22 2022-10-11
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 2780/22 2022-10-11
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 635/22 2022-10-11
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 342/22 2022-10-11
11:30
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 45/22 2022-10-11
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 382/21 2022-10-11
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1374/21 2022-10-11
10:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 269/22 2022-10-11
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 2781/22 2022-10-11
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 895/20 2022-10-11
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 630/22 2022-10-11
15:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 368/22 2022-10-11
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 200/21 2022-10-11
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 569/22 2022-10-11
13:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 2/22 2022-10-11
11:15
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II W 590/22 2022-10-11
10:40
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 227/22 2022-10-11
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 768/22 2022-10-12
14:20
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 334/22 2022-10-12
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 265/21 2022-10-12
10:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RNs 128/22 2022-10-12
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 764/22 2022-10-12
13:40
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 619/22 2022-10-12
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 411/22 2022-10-12
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 323/22 2022-10-12
12:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 26/22 2022-10-12
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 531/22 2022-10-12
13:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 293/22 2022-10-12
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 571/22 2022-10-12
12:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 564/22 2022-10-12
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 557/21 2022-10-12
12:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 43/22 2022-10-12
13:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 691/22 2022-10-12
10:10
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 310/22 2022-10-12
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 741/22 2022-10-12
13:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 495/22 2022-10-12
10:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Opm 25/21 2022-10-12
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 776/21 2022-10-12
12:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 572/22 2022-10-12
12:40
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1000/21 2022-10-12
10:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Co 1416/21 2022-10-12
10:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RC 181/22 2022-10-12
12:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 2827/22 2022-10-12
12:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 448/22 2022-10-12
14:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 526/22 2022-10-12
14:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 226/22 2022-10-12
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 193/22 2022-10-12
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 559/22 2022-10-12
12:50
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 738/22 2022-10-12
13:10
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 493/22 2022-10-12
14:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 530/22 2022-10-12
13:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 549/22 2022-10-12
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 409/22 2022-10-13
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Ko 47/22 2022-10-13
15:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 501/22 2022-10-13
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 643/22 2022-10-13
13:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 198/22 2022-10-13
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 521/22 2022-10-13
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 421/20 2022-10-13
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 916/22 2022-10-13
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 480/21 2022-10-13
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 668/21 2022-10-13
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Ko 43/22 2022-10-13
14:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 752/22 2022-10-13
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 470/22 2022-10-13
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 660/22 2022-10-13
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 527/22 2022-10-13
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1102/21 2022-10-13
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 590/22 2022-10-13
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 499/19 2022-10-13
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 570/22 2022-10-13
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nkd 92/22 2022-10-13
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 214/22 2022-10-13
09:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 529/21 2022-10-13
15:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 570/22 2022-10-13
11:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1136/18 2022-10-13
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 35/22 2022-10-13
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 674/21 2022-10-13
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 381/21 2022-10-13
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 834/21 2022-10-13
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 446/22 2022-10-13
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 732/21 2022-10-13
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 671/22 2022-10-13
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 650/22 2022-10-13
11:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 190/22 2022-10-13
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 170/22 2022-10-13
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 647/22 2022-10-13
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1104/21 2022-10-13
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 636/22 2022-10-17
13:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nkd 95/22 2022-10-17
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 265/22 2022-10-17
09:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 252/22 2022-10-17
10:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III RC 251/22 2022-10-17
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II W 436/22 2022-10-17
15:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1120/21 2022-10-17
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 538/22 2022-10-17
09:40
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RC 238/22 2022-10-17
10:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 839/19 2022-10-17
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 571/22 2022-10-17
12:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 1277/21 2022-10-17
14:20
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 717/22 2022-10-17
09:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Cps 10/22 2022-10-17
09:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Co 2783/22 2022-10-17
14:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 970/21 2022-10-17
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 626/22 2022-10-17
13:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 346/22 2022-10-17
14:30
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II W 875/22 2022-10-17
15:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 357/22 2022-10-17
10:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 641/22 2022-10-17
12:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 48/22 2022-10-17
14:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 560/22 2022-10-17
10:20
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nsm 558/22 2022-10-17
12:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 806/20 2022-10-17
12:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 807/22 2022-10-17
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 405/22 2022-10-17
12:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 362/22 2022-10-17
12:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 640/22 2022-10-17
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 206/20 2022-10-17
11:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 657/22 2022-10-17
14:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Co 2784/22 2022-10-17
14:10
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 544/22 2022-10-17
11:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 715/22 2022-10-17
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 692/22 2022-10-17
11:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 2383/22 2022-10-17
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1114/21 2022-10-17
13:20
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 985/21 2022-10-17
11:40
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nkd 78/22 2022-10-17
14:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 573/22 2022-10-17
09:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 681/22 2022-10-17
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 1022/21 2022-10-17
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 723/22 2022-10-17
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 288/22 2022-10-17
09:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 700/22 2022-10-17
09:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 658/22 2022-10-17
13:30
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 1107/18 2022-10-17
10:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nkd 62/22 2022-10-17
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Ko 48/22 2022-10-17
14:40
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RNs 111/22 2022-10-17
13:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 408/20 2022-10-17
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 72/22 2022-10-18
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 640/22 2022-10-18
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 91/22 2022-10-18
12:45
6 II Wydział Karny Milena Świderska
II W 280/21 2022-10-18
14:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 201/22 2022-10-18
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 102/22 2022-10-18
11:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 406/22 2022-10-18
13:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 377/22 2022-10-18
12:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 321/22 2022-10-18
13:15
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 146/22 2022-10-18
14:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 1266/21 2022-10-18
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II W 534/22 2022-10-18
13:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 541/22 2022-10-18
10:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 442/22 2022-10-18
14:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 636/22 2022-10-18
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 1054/19 2022-10-18
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nkd 69/22 2022-10-18
11:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 743/22 2022-10-18
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 385/22 2022-10-18
09:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 326/22 2022-10-18
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RNs 200/22 2022-10-18
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 225/22 2022-10-18
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1327/21 2022-10-18
12:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
III RC 219/22 2022-10-18
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 963/21 2022-10-18
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 649/22 2022-10-18
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 829/21 2022-10-18
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 757/22 2022-10-18
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 504/22 2022-10-18
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nsm 384/22 2022-10-18
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 319/22 2022-10-18
09:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 676/22 2022-10-18
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Opm 31/21 2022-10-18
15:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 391/22 2022-10-18
10:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 835/14 2022-10-18
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 648/22 2022-10-18
13:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 658/22 2022-10-18
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 664/22 2022-10-18
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 642/22 2022-10-18
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II W 37/22 2022-10-18
12:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 183/22 2022-10-18
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II W 406/22 2022-10-18
14:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 534/21 2022-10-18
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 407/22 2022-10-18
11:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 1309/21 2022-10-18
11:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 85/22 2022-10-19
15:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 223/22 2022-10-19
13:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RNs 205/22 2022-10-19
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 652/22 2022-10-19
09:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 225/22 2022-10-19
12:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 683/22 2022-10-19
13:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 679/22 2022-10-19
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 1178/18 2022-10-19
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 489/22 2022-10-19
12:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 463/22 2022-10-19
13:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 110/22 2022-10-19
12:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 666/22 2022-10-19
10:15
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 160/22 2022-10-19
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 719/22 2022-10-19
10:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nkd 67/22 2022-10-19
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 477/22 2022-10-19
13:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 388/22 2022-10-19
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 627/22 2022-10-19
14:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 408/22 2022-10-19
11:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 707/22 2022-10-19
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 171/22 2022-10-19
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 468/22 2022-10-19
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 393/22 2022-10-19
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 137/22 2022-10-19
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 648/22 2022-10-19
15:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 1047/21 2022-10-19
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 684/22 2022-10-19
13:30
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 745/22 2022-10-19
10:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 214/21 2022-10-19
11:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 412/22 2022-10-19
12:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 889/20 2022-10-19
11:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 667/22 2022-10-19
14:00
9 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 499/22 2022-10-19
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 274/22 2022-10-19
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 341/22 2022-10-19
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 709/21 2022-10-19
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 392/22 2022-10-19
10:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 205/21 2022-10-19
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III Nsm 461/22 2022-10-19
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 321/22 2022-10-19
13:10
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 622/21 2022-10-20
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 133/22 2022-10-20
10:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 122/22 2022-10-20
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 293/21 2022-10-20
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 809/20 2022-10-20
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 105/21 2022-10-20
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 16/21 2022-10-20
10:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 462/22 2022-10-20
13:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Kp 365/22 2022-10-20
11:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Ko 44/22 2022-10-20
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 499/22 2022-10-20
10:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 144/22 2022-10-20
11:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II W 624/22 2022-10-20
13:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RC 150/22 2022-10-20
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 696/20 2022-10-20
12:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1176/21 2022-10-20
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 1094/21 2022-10-20
11:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 576/21 2022-10-20
11:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 118/22 2022-10-20
13:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 314/21 2022-10-20
09:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 192/22 2022-10-20
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 752/22 2022-10-20
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 465/22 2022-10-20
12:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 433/22 2022-10-20
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 522/22 2022-10-20
13:45
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 219/21 2022-10-20
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 544/22 2022-10-20
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 440/22 2022-10-20
14:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 433/22 2022-10-20
13:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 616/22 2022-10-20
11:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II W 620/22 2022-10-20
14:30
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 831/21 2022-10-20
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 128/22 2022-10-20
09:45
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 14/22 2022-10-20
10:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 697/22 2022-10-20
15:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 696/22 2022-10-20
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 151/22 2022-10-20
12:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 300/20 2022-10-20
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 615/22 2022-10-20
09:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 314/22 2022-10-20
12:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 154/22 2022-10-20
15:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 535/22 2022-10-20
09:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 124/22 2022-10-20
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 507/22 2022-10-20
09:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 543/22 2022-10-20
11:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 836/21 2022-10-21
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 236/22 2022-10-21
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 641/22 2022-10-21
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 669/22 2022-10-21
14:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 287/22 2022-10-21
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 663/22 2022-10-21
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 651/22 2022-10-21
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 631/22 2022-10-21
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 670/22 2022-10-21
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 665/22 2022-10-21
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 661/22 2022-10-21
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 1260/21 2022-10-24
12:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 691/22 2022-10-24
14:45
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 476/22 2022-10-24
13:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 689/22 2022-10-24
14:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 414/22 2022-10-24
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 1246/21 2022-10-24
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 382/22 2022-10-24
10:40
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 618/22 2022-10-24
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 703/22 2022-10-24
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 45/22 2022-10-24
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 180/22 2022-10-24
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 111/18 2022-10-24
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 454/22 2022-10-24
12:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 533/22 2022-10-24
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 480/19 2022-10-24
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 141/22 2022-10-24
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 293/21 2022-10-24
12:30
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 603/21 2022-10-24
11:30
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 633/22 2022-10-24
14:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 763/20 2022-10-24
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 472/22 2022-10-24
13:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nkd 28/22 2022-10-24
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Co 1401/21 2022-10-24
09:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 301/22 2022-10-24
11:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 713/22 2022-10-24
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 1070/21 2022-10-24
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 135/22 2022-10-24
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 466/21 2022-10-24
14:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 823/22 2022-10-24
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 291/22 2022-10-24
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 281/22 2022-10-24
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 269/22 2022-10-24
13:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 355/21 2022-10-24
09:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RNs 123/22 2022-10-24
10:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II Kp 271/22 2022-10-24
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 793/19 2022-10-24
12:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 778/20 2022-10-24
10:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RC 239/22 2022-10-24
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 114/22 2022-10-24
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 491/22 2022-10-24
13:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 632/22 2022-10-24
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 453/22 2022-10-24
12:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nkd 152/21 2022-10-24
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 759/22 2022-10-24
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 676/22 2022-10-24
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Opm 84/21 2022-10-25
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 237/22 2022-10-25
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 149/22 2022-10-25
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 247/22 2022-10-25
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nmo 151/22 2022-10-25
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 178/22 2022-10-25
14:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 444/22 2022-10-25
15:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 1094/19 2022-10-25
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Opm 46/22 2022-10-25
14:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 376/22 2022-10-25
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 775/21 2022-10-25
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III Nmo 191/22 2022-10-25
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 685/21 2022-10-25
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 578/22 2022-10-25
12:45
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III RC 37/22 2022-10-25
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 537/22 2022-10-25
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 432/22 2022-10-25
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 394/22 2022-10-25
14:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Opm 46/09 2022-10-25
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nkd 99/22 2022-10-25
13:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 463/20 2022-10-25
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 75/22 2022-10-25
09:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1383/21 2022-10-25
13:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 85/22 2022-10-25
10:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 620/22 2022-10-25
11:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 814/21 2022-10-25
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 579/22 2022-10-25
13:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 830/21 2022-10-25
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RNs 4/22 2022-10-25
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 628/22 2022-10-25
09:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nkd 104/22 2022-10-25
13:20
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 872/21 2022-10-25
09:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 589/22 2022-10-25
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 859/21 2022-10-25
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 48/22 2022-10-25
11:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 488/22 2022-10-25
10:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 851/21 2022-10-25
12:15
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II W 975/21 2022-10-25
13:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 973/21 2022-10-25
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nkd 36/22 2022-10-25
10:10
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 737/22 2022-10-25
15:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
II K 672/22 2022-10-25
15:30
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RNs 53/22 2022-10-25
09:40
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 455/22 2022-10-25
11:30
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1126/21 2022-10-25
09:30
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 629/22 2022-10-25
11:30
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III Nsm 519/22 2022-10-25
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 530/22 2022-10-25
11:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 105/22 2022-10-25
12:50
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 668/22 2022-10-25
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 325/22 2022-10-26
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 308/22 2022-10-26
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nkd 45/22 2022-10-26
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 447/22 2022-10-26
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 350/22 2022-10-26
10:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 339/22 2022-10-26
11:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 480/22 2022-10-26
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 387/16 2022-10-26
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 720/22 2022-10-26
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Opm 53/10 2022-10-26
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 444/22 2022-10-26
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 420/22 2022-10-26
11:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 512/22 2022-10-26
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Op 13/15 2022-10-26
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 838/19 2022-10-26
12:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1257/21 2022-10-26
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 352/22 2022-10-26
12:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 103/22 2022-10-26
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
III Nsm 707/22 2022-10-26
10:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 384/22 2022-10-26
13:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 840/21 2022-10-26
13:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 386/16 2022-10-26
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 539/20 2022-10-26
10:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 562/22 2022-10-26
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
III RC 246/22 2022-10-26
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 72/20 2022-10-26
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 267/22 2022-10-26
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 886/21 2022-10-26
14:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 545/21 2022-10-27
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 596/21 2022-10-27
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 112/20 2022-10-27
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 229/19 2022-10-27
14:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 501/18 2022-10-27
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1149/21 2022-10-27
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 828/21 2022-10-27
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 777/19 2022-10-27
09:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 239/22 2022-10-27
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 711/22 2022-10-27
09:20
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1101/21 2022-10-27
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 418/22 2022-10-28
12:30
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I C 306/22 2022-10-28
09:30
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
I Ns 691/22 2022-10-28
09:00
5 I Wydział Cywilny Krzysztof Koseski
II Kp 306/22 2022-10-31
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Ko 39/22 2022-10-31
10:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
I C 202/22 2022-10-31
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 729/21 2022-10-31
13:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 391/21 2022-10-31
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1282/21 2022-10-31
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 383/22 2022-10-31
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 721/22 2022-10-31
14:50
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 551/22 2022-10-31
11:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 686/21 2022-10-31
15:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 685/22 2022-10-31
12:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 538/22 2022-10-31
13:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 623/22 2022-10-31
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 357/21 2022-10-31
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1273/19 2022-10-31
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 978/21 2022-10-31
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 659/22 2022-10-31
09:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 509/22 2022-10-31
11:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 470/22 2022-10-31
13:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 588/21 2022-10-31
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 330/22 2022-11-02
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 626/22 2022-11-02
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 316/22 2022-11-02
12:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 318/22 2022-11-02
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 86/22 2022-11-02
13:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 603/22 2022-11-02
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 198/22 2022-11-02
10:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 928/21 2022-11-02
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 261/22 2022-11-02
13:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1038/21 2022-11-02
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 1851/18 2022-11-02
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 327/22 2022-11-02
12:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 721/22 2022-11-02
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 439/21 2022-11-02
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 214/22 2022-11-03
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 144/22 2022-11-03
10:30
- I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 469/22 2022-11-03
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nkd 14/22 2022-11-03
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 679/22 2022-11-03
11:30
- I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 711/22 2022-11-03
12:30
- I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 726/22 2022-11-03
12:45
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Co 243/18 2022-11-03
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 632/22 2022-11-03
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Co 2767/22 2022-11-03
15:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 714/22 2022-11-03
13:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 953/21 2022-11-03
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 624/22 2022-11-03
12:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 574/22 2022-11-03
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 708/22 2022-11-03
12:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 378/22 2022-11-03
12:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nkd 10/22 2022-11-03
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1300/21 2022-11-03
09:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 28/21 2022-11-03
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 601/22 2022-11-03
13:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 980/21 2022-11-03
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 83/22 2022-11-03
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 712/22 2022-11-03
12:30
- I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 546/20 2022-11-03
09:00
- I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 309/22 2022-11-07
14:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 499/21 2022-11-07
14:30
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 673/22 2022-11-07
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 663/22 2022-11-07
15:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 377/22 2022-11-07
10:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 774/22 2022-11-07
13:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 723/21 2022-11-07
10:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 204/19 2022-11-07
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 30/22 2022-11-07
11:20
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 340/22 2022-11-07
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 335/22 2022-11-07
12:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 870/21 2022-11-07
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 229/21 2022-11-07
09:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 532/22 2022-11-07
09:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 623/22 2022-11-07
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 526/20 2022-11-07
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 902/21 2022-11-07
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 845/22 2022-11-07
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 639/22 2022-11-07
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 656/22 2022-11-07
12:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 335/22 2022-11-07
14:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1187/21 2022-11-07
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 369/22 2022-11-08
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 281/22 2022-11-08
13:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 838/21 2022-11-08
14:30
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 557/22 2022-11-08
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 570/21 2022-11-08
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 545/22 2022-11-08
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 969/21 2022-11-08
10:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 590/22 2022-11-08
10:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 467/22 2022-11-08
14:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II K 410/22 2022-11-08
09:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nsm 599/22 2022-11-08
15:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1227/21 2022-11-08
10:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 489/22 2022-11-08
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 204/22 2022-11-08
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 591/22 2022-11-08
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 468/22 2022-11-08
13:40
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nsm 794/21 2022-11-08
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 541/22 2022-11-08
09:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I C 694/19 2022-11-08
12:30
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 1201/21 2022-11-08
13:45
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 834/21 2022-11-08
10:30
10 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 116/22 2022-11-08
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 1651/17 2022-11-08
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 131/20 2022-11-08
13:45
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
I Ns 400/22 2022-11-08
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II W 1142/21 2022-11-08
13:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 725/22 2022-11-08
14:45
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 599/22 2022-11-08
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 772/22 2022-11-08
12:00
4 I Wydział Cywilny Agnieszka Szydlarska
III Nsm 616/22 2022-11-08
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 554/22 2022-11-08
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1330/21 2022-11-08
09:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
III Nsm 441/22 2022-11-08
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1299/21 2022-11-08
12:00
10 II Wydział Karny Milena Świderska
II Kp 380/22 2022-11-08
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 176/22 2022-11-09
10:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 769/22 2022-11-09
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 664/21 2022-11-09
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 390/22 2022-11-09
12:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 19/21 2022-11-09
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 315/22 2022-11-09
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 386/22 2022-11-09
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 756/22 2022-11-09
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 386/21 2022-11-09
11:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 606/22 2022-11-09
09:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II Kp 266/22 2022-11-09
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 810/22 2022-11-09
12:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 267/19 2022-11-09
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 624/22 2022-11-09
12:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 116/22 2022-11-09
12:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 445/22 2022-11-09
15:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 577/22 2022-11-09
13:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 620/22 2022-11-09
13:50
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 776/21 2022-11-09
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 771/22 2022-11-09
14:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 733/22 2022-11-09
10:10
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 406/21 2022-11-09
13:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1464/19 2022-11-09
10:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1267/21 2022-11-10
13:15
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 481/22 2022-11-10
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 748/22 2022-11-10
11:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 757/22 2022-11-10
15:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II W 550/22 2022-11-10
12:15
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 382/19 2022-11-10
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 716/22 2022-11-10
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 582/22 2022-11-10
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 35/16 2022-11-10
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 576/22 2022-11-10
14:10
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II Kp 389/22 2022-11-10
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 760/22 2022-11-10
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 375/22 2022-11-10
13:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 808/22 2022-11-14
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 305/22 2022-11-14
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 672/22 2022-11-14
14:20
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Co 2834/22 2022-11-14
09:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1356/21 2022-11-14
12:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Co 2815/22 2022-11-14
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 674/22 2022-11-14
13:40
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 356/21 2022-11-14
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 893/21 2022-11-14
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 2836/22 2022-11-14
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 2831/22 2022-11-14
09:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 720/22 2022-11-14
09:35
- II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 684/22 2022-11-14
13:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 546/17 2022-11-14
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 137/22 2022-11-14
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 357/18 2022-11-14
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 939/21 2022-11-14
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 911/20 2022-11-14
10:40
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Co 2832/22 2022-11-14
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 584/22 2022-11-15
10:30
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 792/22 2022-11-15
11:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 726/18 2022-11-15
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 751/22 2022-11-15
09:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 580/22 2022-11-15
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 597/22 2022-11-15
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Cps 12/22 2022-11-15
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 561/22 2022-11-15
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 605/22 2022-11-15
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 926/21 2022-11-15
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 391/22 2022-11-15
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 613/22 2022-11-15
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 419/22 2022-11-15
09:00
6 II Wydział Karny Milena Świderska
I Ns 648/22 2022-11-16
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 996/19 2022-11-16
11:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 488/22 2022-11-16
10:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 678/22 2022-11-16
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 336/22 2022-11-16
13:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 708/22 2022-11-16
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 718/22 2022-11-16
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 762/22 2022-11-16
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 1074/21 2022-11-16
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 507/22 2022-11-16
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 223/21 2022-11-17
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 559/18 2022-11-17
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 114/20 2022-11-17
11:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1205/21 2022-11-17
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 734/22 2022-11-17
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 57/22 2022-11-17
14:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 695/22 2022-11-17
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 281/21 2022-11-17
10:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 717/22 2022-11-17
10:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 595/22 2022-11-17
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 474/21 2022-11-17
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 348/22 2022-11-17
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 288/22 2022-11-17
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 476/22 2022-11-17
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 149/22 2022-11-17
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 247/22 2022-11-17
12:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 687/20 2022-11-17
09:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 1045/21 2022-11-17
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 515/21 2022-11-17
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 770/22 2022-11-21
13:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 20/20 2022-11-21
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 267/22 2022-11-21
10:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 252/22 2022-11-21
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 788/22 2022-11-21
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 481/22 2022-11-21
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1239/20 2022-11-21
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 380/22 2022-11-21
12:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 755/22 2022-11-21
12:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 109/21 2022-11-21
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 676/21 2022-11-21
09:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 426/22 2022-11-21
10:10
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 232/22 2022-11-21
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 756/22 2022-11-21
13:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 564/22 2022-11-22
13:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1337/21 2022-11-22
14:50
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 789/22 2022-11-22
14:00
- I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 637/22 2022-11-23
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 655/22 2022-11-23
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II W 532/22 2022-11-23
09:00
- II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 661/22 2022-11-23
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 183/22 2022-11-23
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 686/22 2022-11-23
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 782/22 2022-11-23
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 394/22 2022-11-24
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 2824/22 2022-11-24
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1245/21 2022-11-24
14:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 691/22 2022-11-24
12:20
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 396/22 2022-11-24
09:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 717/22 2022-11-24
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 277/22 2022-11-24
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 36/22 2022-11-24
10:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RNs 206/22 2022-11-24
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
II K 608/22 2022-11-24
11:20
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 412/22 2022-11-24
09:30
- II Wydział Karny Izabela Mańko
III Opm 95/19 2022-11-24
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 371/22 2022-11-24
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 307/22 2022-11-24
13:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 340/22 2022-11-24
10:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 317/22 2022-11-24
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1317/19 2022-11-24
14:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 329/22 2022-11-24
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I Ns 354/22 2022-11-24
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 245/22 2022-11-24
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Paweł Bujalski
I C 248/21 2022-11-28
09:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 198/20 2022-11-28
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 667/21 2022-11-28
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 775/21 2022-11-28
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 267/22 2022-11-28
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 507/22 2022-11-28
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 564/22 2022-11-29
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 225/21 2022-11-29
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 363/21 2022-11-30
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 580/21 2022-11-30
13:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 375/22 2022-11-30
14:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 1076/21 2022-11-30
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 627/21 2022-11-30
12:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 404/17 2022-12-01
11:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 480/21 2022-12-01
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 678/21 2022-12-01
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 314/20 2022-12-01
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1049/21 2022-12-01
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 212/15 2022-12-01
09:00
- I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 192/21 2022-12-01
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 601/21 2022-12-05
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 261/21 2022-12-05
09:00
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 438/22 2022-12-05
10:40
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Co 690/20 2022-12-05
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 42/22 2022-12-05
14:20
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 686/21 2022-12-05
09:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 329/22 2022-12-05
14:40
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 808/21 2022-12-05
11:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 63/22 2022-12-05
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 331/22 2022-12-05
09:40
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 90/21 2022-12-05
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 20/22 2022-12-05
14:50
5 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 31/22 2022-12-07
13:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 919/21 2022-12-07
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II W 890/21 2022-12-07
09:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1211/21 2022-12-07
13:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 65/20 2022-12-07
10:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 577/22 2022-12-07
09:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 233/22 2022-12-07
12:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 706/22 2022-12-07
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
II K 1263/21 2022-12-07
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 150/22 2022-12-07
14:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 355/22 2022-12-07
09:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 986/21 2022-12-07
14:30
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 747/19 2022-12-07
09:00
- I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 310/22 2022-12-08
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 392/19 2022-12-08
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 184/18 2022-12-08
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 396/22 2022-12-08
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 291/22 2022-12-08
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 395/22 2022-12-08
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 14/11 2022-12-08
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 867/18 2022-12-08
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 1217/19 2022-12-12
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 95/22 2022-12-12
09:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 653/21 2022-12-14
11:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 704/22 2022-12-14
14:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 998/21 2022-12-14
13:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 693/22 2022-12-14
09:40
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 852/21 2022-12-14
09:00
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I C 484/21 2022-12-14
10:20
4 I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
I Ns 733/22 2022-12-19
09:00
- I Wydział Cywilny Piotr Szmarowski
do góry