Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

831
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
III Nsm 63/24 2024-05-24
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 351/23 2024-05-24
15:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 718/21 2024-05-27
13:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
III Nsm 824/23 2024-05-27
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 664/23 2024-05-27
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 144/21 2024-05-27
12:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 460/23 2024-05-27
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 885/23 2024-05-27
09:30
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I C 864/23 2024-05-27
08:55
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 32/24 2024-05-27
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 562/23 2024-05-27
10:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 827/18 2024-05-27
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 102/24 2024-05-27
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III Nsm 519/23 2024-05-27
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 1044/22 2024-05-27
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1422/23 2024-05-27
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 406/23 2024-05-27
15:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II K 152/24 2024-05-27
09:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Co 1398/23 2024-05-27
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 279/22 2024-05-27
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 287/24 2024-05-27
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 979/22 2024-05-27
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 83/24 2024-05-27
13:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 1172/23 2024-05-27
12:15
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I C 240/23 2024-05-27
08:55
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 72/20 2024-05-27
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 492/23 2024-05-27
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 234/24 2024-05-27
09:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 119/21 2024-05-27
10:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 375/23 2024-05-27
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 244/24 2024-05-27
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nkd 172/23 2024-05-27
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 1012/23 2024-05-27
14:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 84/24 2024-05-27
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Ns 909/23 2024-05-27
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 779/22 2024-05-27
15:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 128/23 2024-05-27
15:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 405/23 2024-05-27
15:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II Kp 119/24 2024-05-28
15:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 959/23 2024-05-28
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 40/24 2024-05-28
12:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 1000/22 2024-05-28
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 25/24 2024-05-28
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 1077/23 2024-05-28
10:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 336/23 2024-05-28
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1083/23 2024-05-28
14:30
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 36/24 2024-05-28
09:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 180/24 2024-05-28
09:30
236 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nkd 76/23 2024-05-28
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1112/23 2024-05-28
12:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 787/23 2024-05-28
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 281/23 2024-05-28
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 292/23 2024-05-28
11:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 32/24 2024-05-28
09:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 724/23 2024-05-28
10:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 182/24 2024-05-28
10:30
236 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II W 1251/22 2024-05-28
12:20
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 68/23 2024-05-28
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Kp 181/24 2024-05-28
10:00
236 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III RNs 95/24 2024-05-28
08:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 103/24 2024-05-28
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 137/24 2024-05-28
11:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 17/24 2024-05-28
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 235/24 2024-05-28
14:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1107/23 2024-05-28
09:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RNs 195/23 2024-05-28
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Ko 22/24 2024-05-28
14:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 78/24 2024-05-28
14:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nkd 27/24 2024-05-28
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 641/21 2024-05-28
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 955/23 2024-05-28
12:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 456/21 2024-05-28
09:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 161/24 2024-05-28
09:50
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 35/24 2024-05-28
13:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 1164/19 2024-05-28
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 952/23 2024-05-28
14:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 275/22 2024-05-28
13:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 99/24 2024-05-28
08:55
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1057/23 2024-05-28
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1102/23 2024-05-28
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 4/24 2024-05-28
12:15
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 487/23 2024-05-28
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 889/23 2024-05-28
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 787/23 2024-05-28
15:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 446/23 2024-05-28
09:15
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1167/23 2024-05-29
10:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 94/24 2024-05-29
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RNs 20/24 2024-05-29
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III Nkd 104/23 2024-05-29
08:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III Nsm 12/24 2024-05-29
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II Kp 405/23 2024-05-29
09:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 90/24 2024-05-29
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Cps 1/24 2024-05-29
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1127/23 2024-05-29
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 126/22 2024-05-29
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 279/23 2024-05-29
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 871/23 2024-05-29
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 537/23 2024-05-29
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 945/23 2024-05-29
14:30
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 157/23 2024-05-29
08:50
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1172/23 2024-05-29
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 978/23 2024-05-29
09:30
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 41/24 2024-05-29
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 491/23 2024-05-29
13:30
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III RNs 163/23 2024-05-29
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 792/23 2024-05-29
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 61/24 2024-05-29
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 429/23 2024-05-29
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 781/23 2024-05-29
11:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 694/23 2024-06-03
08:55
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 103/24 2024-06-03
11:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 293/23 2024-06-03
12:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 364/23 2024-06-03
10:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RNs 110/24 2024-06-03
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Ns 250/24 2024-06-03
15:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II K 1023/23 2024-06-03
12:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 149/24 2024-06-03
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 262/23 2024-06-03
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 927/22 2024-06-03
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 1187/21 2024-06-03
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 80/24 2024-06-03
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 609/21 2024-06-03
15:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 335/23 2024-06-03
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 57/24 2024-06-03
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II Kp 126/24 2024-06-03
11:30
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 324/23 2024-06-03
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 511/23 2024-06-03
09:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 166/24 2024-06-03
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Co 4/24 2024-06-03
09:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RC 79/24 2024-06-03
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RC 24/24 2024-06-03
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 171/24 2024-06-03
14:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 92/24 2024-06-03
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Co 11/24 2024-06-03
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 262/23 2024-06-03
12:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
III RNs 264/23 2024-06-03
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 197/24 2024-06-03
11:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Co 34/24 2024-06-03
10:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III RNs 91/24 2024-06-03
13:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 393/23 2024-06-03
09:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 917/22 2024-06-03
13:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Co 5/24 2024-06-03
09:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 23/24 2024-06-03
10:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 151/24 2024-06-03
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 233/24 2024-06-03
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 122/24 2024-06-04
08:45
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 97/24 2024-06-04
11:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 981/23 2024-06-04
14:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 751/23 2024-06-04
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I C 844/23 2024-06-04
12:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1667/23 2024-06-04
10:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Opm 109/22 2024-06-04
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 273/22 2024-06-04
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 114/24 2024-06-04
11:45
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 719/23 2024-06-04
09:40
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 432/22 2024-06-04
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 179/24 2024-06-04
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 538/23 2024-06-04
14:10
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 846/23 2024-06-04
14:45
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 960/23 2024-06-04
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 388/22 2024-06-04
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 68/24 2024-06-04
08:30
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 691/22 2024-06-04
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 889/23 2024-06-04
13:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 148/24 2024-06-04
09:40
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 134/24 2024-06-04
10:15
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 710/22 2024-06-04
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 698/22 2024-06-04
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1054/23 2024-06-04
09:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 647/23 2024-06-04
13:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 168/24 2024-06-04
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 122/22 2024-06-04
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 517/23 2024-06-04
14:50
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 649/23 2024-06-04
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1092/23 2024-06-05
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 117/21 2024-06-05
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 249/24 2024-06-05
11:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II Ko 3/24 2024-06-05
14:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 682/22 2024-06-05
12:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II K 970/23 2024-06-05
11:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 413/24 2024-06-05
15:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 59/24 2024-06-05
15:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 651/23 2024-06-05
12:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 221/23 2024-06-05
09:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 1134/23 2024-06-05
14:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 83/24 2024-06-05
13:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1152/23 2024-06-05
12:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 24/24 2024-06-05
11:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 791/23 2024-06-05
13:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 279/24 2024-06-06
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 62/24 2024-06-06
12:50
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 781/23 2024-06-06
08:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 857/23 2024-06-06
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 287/23 2024-06-06
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 23/24 2024-06-06
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 272/23 2024-06-06
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RNs 83/24 2024-06-06
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 154/24 2024-06-06
09:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 451/23 2024-06-06
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RNs 64/24 2024-06-06
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 167/24 2024-06-06
09:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 280/24 2024-06-06
12:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RNs 9/24 2024-06-06
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III Nsm 612/23 2024-06-06
10:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RC 318/23 2024-06-06
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 322/21 2024-06-06
15:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 107/23 2024-06-06
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1168/19 2024-06-06
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 322/24 2024-06-06
11:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 883/22 2024-06-06
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 836/23 2024-06-06
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 262/23 2024-06-06
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 474/22 2024-06-06
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 205/24 2024-06-06
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RC 13/24 2024-06-06
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 968/22 2024-06-06
09:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 389/21 2024-06-06
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 68/24 2024-06-06
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Ns 582/23 2024-06-06
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 141/24 2024-06-10
09:15
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 493/20 2024-06-10
14:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 204/22 2024-06-10
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 331/22 2024-06-10
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III RC 326/23 2024-06-10
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 161/21 2024-06-10
13:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 132/24 2024-06-10
09:45
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 600/22 2024-06-10
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 192/24 2024-06-10
11:15
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Opm 78/22 2024-06-10
08:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 34/24 2024-06-10
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1108/22 2024-06-10
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 265/23 2024-06-10
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 803/22 2024-06-10
12:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 844/23 2024-06-10
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 781/23 2024-06-10
14:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nkd 25/24 2024-06-10
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 3/24 2024-06-10
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 531/23 2024-06-10
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1130/23 2024-06-10
11:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 44/24 2024-06-10
14:45
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1153/23 2024-06-10
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 163/22 2024-06-10
12:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 928/23 2024-06-10
10:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1175/23 2024-06-10
09:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 637/23 2024-06-10
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nkd 7/24 2024-06-10
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 830/23 2024-06-10
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 158/24 2024-06-10
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 143/24 2024-06-10
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1036/23 2024-06-10
10:15
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 1068/23 2024-06-10
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III Nsm 124/24 2024-06-11
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 223/24 2024-06-11
10:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 244/24 2024-06-11
14:20
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 185/24 2024-06-11
14:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 81/24 2024-06-11
13:40
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III RC 97/24 2024-06-11
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RCo 4/24 2024-06-11
11:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RC 43/24 2024-06-11
10:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Ns 1076/23 2024-06-11
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 192/24 2024-06-11
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RNs 254/22 2024-06-11
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1063/23 2024-06-11
14:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 431/23 2024-06-11
12:30
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 215/23 2024-06-11
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 867/23 2024-06-11
15:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nkd 23/24 2024-06-11
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1031/23 2024-06-11
13:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 662/23 2024-06-11
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II Kp 61/24 2024-06-11
09:30
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 239/24 2024-06-11
14:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III Nkd 18/24 2024-06-11
11:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 735/23 2024-06-11
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 573/23 2024-06-11
13:30
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 589/22 2024-06-11
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nkd 40/24 2024-06-11
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II W 94/24 2024-06-11
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 841/23 2024-06-11
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 356/23 2024-06-11
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 60/24 2024-06-11
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 927/23 2024-06-11
10:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III RC 26/24 2024-06-11
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RNs 44/23 2024-06-11
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 241/24 2024-06-11
14:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 53/24 2024-06-11
09:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nkd 47/24 2024-06-11
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 31/24 2024-06-11
13:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 164/23 2024-06-11
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 180/24 2024-06-11
14:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 293/24 2024-06-11
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 268/24 2024-06-11
14:40
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 864/23 2024-06-11
09:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II W 979/23 2024-06-11
15:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 954/22 2024-06-12
11:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 781/20 2024-06-12
14:30
- I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 867/21 2024-06-12
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 181/23 2024-06-12
08:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 374/21 2024-06-12
14:15
- I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
III RC 7/24 2024-06-12
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 461/22 2024-06-12
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 321/23 2024-06-12
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 217/23 2024-06-12
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 363/23 2024-06-12
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 886/22 2024-06-12
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 991/23 2024-06-12
13:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 1022/23 2024-06-12
13:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 496/23 2024-06-12
09:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 949/22 2024-06-12
10:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
III Nsm 167/24 2024-06-12
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 551/23 2024-06-12
11:50
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 819/23 2024-06-13
13:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 583/23 2024-06-13
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 165/24 2024-06-13
11:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 260/23 2024-06-13
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II W 1141/23 2024-06-13
14:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 208/24 2024-06-13
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Ns 895/23 2024-06-13
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 1162/19 2024-06-13
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Kp 64/24 2024-06-13
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 528/20 2024-06-13
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 431/21 2024-06-13
15:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 1080/23 2024-06-13
13:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 852/23 2024-06-13
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 142/24 2024-06-13
15:25
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 326/23 2024-06-13
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 785/23 2024-06-13
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 861/23 2024-06-13
09:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I C 56/24 2024-06-13
14:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 647/18 2024-06-13
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 148/24 2024-06-13
15:35
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 339/24 2024-06-13
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 203/24 2024-06-13
10:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 139/24 2024-06-13
15:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 59/24 2024-06-13
09:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RC 113/24 2024-06-13
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III Nsm 39/23 2024-06-13
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Ns 456/21 2024-06-13
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 107/24 2024-06-13
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II Kp 74/24 2024-06-13
09:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 875/23 2024-06-13
13:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 643/23 2024-06-13
10:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 311/23 2024-06-14
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 10/24 2024-06-14
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 423/23 2024-06-14
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 144/24 2024-06-14
08:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 69/24 2024-06-14
12:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 19/24 2024-06-14
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 543/23 2024-06-14
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 79/24 2024-06-14
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 35/24 2024-06-14
13:45
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 37/24 2024-06-14
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 87/24 2024-06-14
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 243/24 2024-06-17
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 608/22 2024-06-17
14:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II K 452/23 2024-06-17
10:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 176/24 2024-06-17
14:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 1132/21 2024-06-17
09:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 601/24 2024-06-17
09:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II K 760/23 2024-06-17
09:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I C 400/23 2024-06-17
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 1108/23 2024-06-17
10:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III RC 90/24 2024-06-17
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 1168/23 2024-06-17
14:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II W 965/23 2024-06-17
13:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 198/20 2024-06-17
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 602/24 2024-06-17
10:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Co 603/24 2024-06-17
09:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II W 983/23 2024-06-17
10:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1095/23 2024-06-17
13:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 115/24 2024-06-17
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 228/24 2024-06-17
15:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 216/23 2024-06-17
11:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II W 1071/23 2024-06-17
15:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 1089/21 2024-06-17
12:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II K 943/23 2024-06-17
13:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Co 599/24 2024-06-17
10:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 461/23 2024-06-17
13:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 571/20 2024-06-17
13:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 618/23 2024-06-18
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 973/22 2024-06-18
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 595/23 2024-06-18
10:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
III Nsm 855/23 2024-06-18
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 38/24 2024-06-18
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 530/22 2024-06-18
09:40
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Co 4240/22 2024-06-18
14:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 253/24 2024-06-18
11:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II Kp 78/24 2024-06-18
09:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nkd 59/24 2024-06-18
10:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 459/21 2024-06-18
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 330/24 2024-06-18
11:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 66/24 2024-06-18
11:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 776/21 2024-06-18
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 117/24 2024-06-18
14:30
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 240/24 2024-06-18
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 117/24 2024-06-18
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 278/23 2024-06-18
14:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 363/23 2024-06-18
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 426/23 2024-06-18
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1041/23 2024-06-18
09:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 133/24 2024-06-18
13:20
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 742/22 2024-06-18
15:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 323/23 2024-06-18
14:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 110/24 2024-06-18
14:15
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1071/23 2024-06-18
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 190/24 2024-06-18
11:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 8/24 2024-06-18
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 784/23 2024-06-18
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 301/22 2024-06-18
13:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 55/24 2024-06-18
09:15
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II W 73/24 2024-06-18
13:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 317/24 2024-06-18
11:45
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nkd 58/24 2024-06-18
09:40
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 17/24 2024-06-18
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 45/24 2024-06-18
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 552/23 2024-06-18
10:00
10 II Wydział Karny Anna Ławecka
II Kp 99/24 2024-06-18
14:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
III RNs 259/23 2024-06-18
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 1190/23 2024-06-18
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 69/24 2024-06-18
08:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 96/24 2024-06-19
11:20
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 381/24 2024-06-19
13:50
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 228/24 2024-06-19
14:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 380/24 2024-06-19
14:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 842/23 2024-06-19
12:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 101/24 2024-06-19
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 384/24 2024-06-19
13:40
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 908/23 2024-06-19
13:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 596/23 2024-06-19
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 162/24 2024-06-19
11:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 361/24 2024-06-19
12:10
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 382/24 2024-06-19
13:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 738/23 2024-06-19
15:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 189/24 2024-06-19
09:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 437/23 2024-06-19
14:30
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 213/24 2024-06-19
12:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 44/24 2024-06-19
11:40
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 291/24 2024-06-19
11:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II K 1032/23 2024-06-19
10:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 200/24 2024-06-19
11:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 857/23 2024-06-19
10:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 84/23 2024-06-19
09:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 379/24 2024-06-19
14:10
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 51/24 2024-06-19
15:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 752/23 2024-06-19
12:20
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 497/22 2024-06-19
14:20
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II Kp 138/24 2024-06-19
09:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II W 741/23 2024-06-19
11:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 383/24 2024-06-19
13:15
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 235/24 2024-06-19
13:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 59/24 2024-06-19
12:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RC 101/24 2024-06-19
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II Kp 86/24 2024-06-19
09:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 1043/22 2024-06-20
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 240/23 2024-06-20
11:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 96/24 2024-06-20
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 565/23 2024-06-20
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Co 295/24 2024-06-20
10:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II W 797/23 2024-06-20
14:00
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 653/23 2024-06-20
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 114/24 2024-06-20
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 39/24 2024-06-20
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 231/21 2024-06-20
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 112/24 2024-06-20
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 270/23 2024-06-20
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 313/24 2024-06-20
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 72/24 2024-06-20
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 129/23 2024-06-20
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1129/23 2024-06-20
13:30
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
III RC 42/24 2024-06-20
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 575/23 2024-06-20
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1011/22 2024-06-20
10:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 248/24 2024-06-20
11:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 109/24 2024-06-20
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 532/23 2024-06-20
12:10
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 135/24 2024-06-20
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 136/24 2024-06-20
08:40
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 539/23 2024-06-20
12:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 150/24 2024-06-20
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 970/21 2024-06-20
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 104/24 2024-06-20
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 345/20 2024-06-20
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Co 195/20 2024-06-20
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 50/24 2024-06-20
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 461/23 2024-06-20
09:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 801/23 2024-06-20
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 73/24 2024-06-20
14:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 225/23 2024-06-20
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 342/23 2024-06-20
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 95/24 2024-06-20
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 36/23 2024-06-20
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nkd 31/24 2024-06-20
14:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1064/21 2024-06-20
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 415/23 2024-06-20
13:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 202/24 2024-06-21
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RC 110/24 2024-06-21
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RC 290/23 2024-06-21
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RNs 266/23 2024-06-21
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III Nkd 20/24 2024-06-21
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 680/22 2024-06-24
13:00
6 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 635/22 2024-06-24
11:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 236/24 2024-06-24
10:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 416/22 2024-06-24
14:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 246/21 2024-06-24
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 183/24 2024-06-24
09:00
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 1182/23 2024-06-24
13:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 312/24 2024-06-24
15:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 450/24 2024-06-24
15:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 683/22 2024-06-24
12:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 416/23 2024-06-24
09:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Co 224/24 2024-06-24
14:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 306/24 2024-06-24
14:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 6/24 2024-06-24
15:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 698/23 2024-06-25
13:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 55/24 2024-06-25
09:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 246/24 2024-06-25
13:15
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 1185/23 2024-06-25
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 832/23 2024-06-25
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 256/23 2024-06-25
11:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
III Nsm 557/23 2024-06-25
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1171/23 2024-06-25
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 267/23 2024-06-25
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 13/24 2024-06-25
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 867/23 2024-06-25
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 584/23 2024-06-25
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Opm 78/21 2024-06-25
08:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 57/24 2024-06-25
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 239/24 2024-06-25
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 129/24 2024-06-25
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 335/24 2024-06-25
12:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 153/24 2024-06-25
09:00
6 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 366/23 2024-06-25
10:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 1176/23 2024-06-25
09:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1105/23 2024-06-25
11:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 282/23 2024-06-25
14:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Co 186/20 2024-06-25
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 53/24 2024-06-25
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I C 558/22 2024-06-25
11:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 123/24 2024-06-25
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 138/24 2024-06-25
13:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 360/24 2024-06-26
10:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
III RC 32/24 2024-06-26
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I C 199/24 2024-06-26
11:30
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 359/24 2024-06-26
13:30
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 320/24 2024-06-26
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
III RC 109/24 2024-06-26
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
I Ns 368/24 2024-06-26
10:30
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 145/23 2024-06-27
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 186/24 2024-06-27
09:00
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 821/23 2024-06-27
14:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 1106/23 2024-06-27
15:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Cps 3/24 2024-06-27
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 926/21 2024-06-27
11:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 132/24 2024-06-27
14:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II W 1024/23 2024-06-27
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 408/23 2024-06-27
10:15
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 81/20 2024-06-27
13:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 156/22 2024-06-27
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 541/23 2024-06-27
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 489/23 2024-06-27
09:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 707/18 2024-06-27
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I Ns 466/19 2024-06-27
14:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 862/23 2024-06-27
13:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 584/23 2024-06-27
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 986/22 2024-06-27
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
III Nsm 296/24 2024-06-28
12:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 61/24 2024-06-28
11:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 631/23 2024-06-28
09:15
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 24/24 2024-06-28
15:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 201/24 2024-06-28
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RC 375/23 2024-06-28
09:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 237/23 2024-06-28
10:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 41/24 2024-06-28
14:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 15/24 2024-06-28
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
III RNs 277/23 2024-06-28
15:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 39/24 2024-06-28
13:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 31/24 2024-06-28
11:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 111/24 2024-06-28
08:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 43/24 2024-06-28
12:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 45/23 2024-06-28
09:30
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 369/23 2024-06-28
10:00
8 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 428/24 2024-07-01
11:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 765/23 2024-07-01
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 1169/23 2024-07-01
10:15
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 1119/23 2024-07-01
12:00
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II Ko 37/24 2024-07-01
15:15
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 275/24 2024-07-01
14:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 753/21 2024-07-01
09:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 278/24 2024-07-01
15:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 699/22 2024-07-01
12:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 316/23 2024-07-01
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 212/24 2024-07-01
13:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 88/21 2024-07-01
14:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 412/23 2024-07-01
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 46/24 2024-07-01
14:30
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 301/23 2024-07-01
09:15
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I C 694/23 2024-07-01
12:50
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 226/23 2024-07-01
12:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1463/23 2024-07-01
14:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 867/22 2024-07-01
10:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
II K 2/24 2024-07-01
13:30
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I C 131/23 2024-07-01
12:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Ko 29/24 2024-07-01
09:00
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 1150/23 2024-07-01
12:45
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Ns 242/24 2024-07-01
13:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 215/23 2024-07-01
10:45
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 500/23 2024-07-01
13:30
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 148/24 2024-07-02
10:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 223/24 2024-07-02
12:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 150/24 2024-07-02
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 108/24 2024-07-02
14:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 101/24 2024-07-02
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 174/24 2024-07-02
11:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 227/24 2024-07-02
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 500/23 2024-07-02
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 280/24 2024-07-02
13:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 344/23 2024-07-02
09:30
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 195/24 2024-07-02
13:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1000/23 2024-07-02
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 328/24 2024-07-02
14:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 102/24 2024-07-02
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 558/23 2024-07-03
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 53/24 2024-07-03
13:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 567/23 2024-07-03
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1127/23 2024-07-03
10:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nsm 181/24 2024-07-03
08:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 52/24 2024-07-03
09:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 64/24 2024-07-03
14:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III Nkd 29/24 2024-07-03
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1103/23 2024-07-03
09:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
III RC 102/23 2024-07-03
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 1185/23 2024-07-03
12:15
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I C 93/24 2024-07-03
12:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III Nsm 92/24 2024-07-03
12:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 1898/23 2024-07-03
14:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RNs 42/23 2024-07-03
15:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 864/23 2024-07-03
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
III RC 49/24 2024-07-03
11:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1101/21 2024-07-04
10:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 98/24 2024-07-04
12:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I C 147/24 2024-07-04
12:15
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II K 206/24 2024-07-04
13:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 315/24 2024-07-04
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
I Ns 392/21 2024-07-04
13:40
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Ns 325/23 2024-07-04
09:00
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
I Co 1019/23 2024-07-04
11:20
4 I Wydział Cywilny Andrzej J. Kępczyk
II Kp 121/24 2024-07-04
09:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 469/24 2024-07-04
11:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 106/24 2024-07-04
10:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Ko 35/24 2024-07-04
12:30
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II W 904/23 2024-07-08
13:30
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 727/23 2024-07-08
10:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 78/24 2024-07-08
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 828/23 2024-07-08
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 896/23 2024-07-08
12:00
10 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 129/24 2024-07-08
11:00
- II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 979/23 2024-07-09
13:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 13/24 2024-07-09
11:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II W 1239/22 2024-07-09
09:10
- II Wydział Karny Anna Ławecka
II K 172/24 2024-07-09
09:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 794/23 2024-07-09
11:30
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 1039/23 2024-07-09
12:00
9 II Wydział Karny Sylwia Borys
I Ns 526/23 2024-07-10
11:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 54/24 2024-07-10
14:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 1090/23 2024-07-10
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 34/24 2024-07-10
10:45
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 1142/23 2024-07-10
10:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
I Ns 495/23 2024-07-10
13:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 299/24 2024-07-10
14:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 755/23 2024-07-10
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 50/24 2024-07-10
12:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 858/23 2024-07-11
09:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 86/24 2024-07-11
13:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II W 856/23 2024-07-11
10:00
- II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 176/24 2024-07-11
11:00
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1018/22 2024-07-11
09:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 73/24 2024-07-11
09:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I C 41/24 2024-07-11
13:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 866/23 2024-07-11
13:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 181/23 2024-07-11
14:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
I C 2/23 2024-07-11
12:30
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Żmudzka - Kępka
II K 210/24 2024-07-11
14:45
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 678/23 2024-07-11
11:30
10 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
III Nsm 705/23 2024-07-16
12:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 27/24 2024-07-16
13:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 692/23 2024-07-16
12:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RNs 221/23 2024-07-16
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RNs 254/23 2024-07-16
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 382/23 2024-07-16
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nkd 53/24 2024-07-16
12:10
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 82/24 2024-07-16
12:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
II K 1040/23 2024-07-16
09:45
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1154/23 2024-07-16
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I Ns 337/23 2024-07-16
11:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III RC 21/24 2024-07-16
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 6/24 2024-07-16
10:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 240/24 2024-07-16
10:45
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 615/23 2024-07-16
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1111/23 2024-07-16
15:15
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
I Ns 1081/22 2024-07-16
10:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 837/23 2024-07-16
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 1090/23 2024-07-16
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II K 57/24 2024-07-17
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 97/24 2024-07-17
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 16/24 2024-07-17
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1147/23 2024-07-17
10:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 761/19 2024-07-17
13:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 834/23 2024-07-17
12:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
III RNs 80/23 2024-07-23
10:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 4/24 2024-07-23
09:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 133/24 2024-07-23
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 160/24 2024-07-23
11:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 238/23 2024-07-23
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 355/23 2024-07-23
13:45
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
I Ns 215/24 2024-07-23
09:00
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
I C 295/23 2024-07-23
09:15
5 I Wydział Cywilny Mariusz Ptaszyński
III Nsm 535/23 2024-07-23
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 345/23 2024-07-23
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 316/24 2024-07-24
12:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 92/24 2024-07-24
09:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 325/24 2024-07-24
11:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 164/24 2024-07-24
14:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Kp 103/24 2024-07-24
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 140/24 2024-07-24
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 674/23 2024-07-24
10:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 289/24 2024-07-24
12:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I Ns 786/23 2024-07-24
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1023/22 2024-07-24
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 649/23 2024-07-24
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 300/24 2024-07-24
10:40
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
I C 815/23 2024-07-24
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 723/23 2024-07-24
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 213/24 2024-07-24
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 485/23 2024-07-25
12:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 762/23 2024-07-25
11:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II K 7/24 2024-07-25
09:00
10 II Wydział Karny Sylwia Borys
II Kp 127/24 2024-07-29
09:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 24/24 2024-07-29
14:30
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II Ko 18/24 2024-07-29
10:45
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 162/24 2024-07-29
13:15
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 1170/23 2024-07-29
10:00
9 II Wydział Karny Katarzyna Wałachowska
II K 60/24 2024-07-29
14:00
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 260/24 2024-07-29
13:20
6 II Wydział Karny Maksymilian Zboina
II K 685/23 2024-07-30
09:00
6 II Wydział Karny Piotr Michowiecki
II Kp 164/24 2024-07-30
14:20
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 284/24 2024-07-30
13:20
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II Kp 153/24 2024-07-30
13:50
- II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 45/24 2024-07-30
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 990/23 2024-07-30
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 159/24 2024-07-30
12:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 220/24 2024-07-30
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 50/24 2024-07-30
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III RC 390/23 2024-07-30
12:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 760/22 2024-07-30
09:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
II K 583/23 2024-07-30
09:40
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 287/24 2024-07-30
14:50
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 564/23 2024-07-31
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 795/22 2024-07-31
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 116/24 2024-07-31
09:10
9 II Wydział Karny Anna Ławecka
I Co 443/24 2024-07-31
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1187/21 2024-07-31
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 753/23 2024-07-31
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1117/23 2024-07-31
11:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 1725/23 2024-07-31
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
II K 607/22 2024-08-01
10:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 360/24 2024-08-01
14:30
- II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 254/24 2024-08-01
12:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 1080/23 2024-08-01
09:00
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 341/24 2024-08-01
13:30
10 II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 943/22 2024-08-05
10:30
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I C 857/22 2024-08-05
09:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 838/19 2024-08-05
13:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Ns 1028/22 2024-08-05
12:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
III RC 338/23 2024-08-06
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Siłakiewicz
III Nsm 789/23 2024-08-06
09:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nkd 42/24 2024-08-06
14:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 148/24 2024-08-06
10:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 41/24 2024-08-06
13:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 386/23 2024-08-06
12:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 28/24 2024-08-06
09:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III Nsm 566/23 2024-08-06
14:15
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
II K 197/24 2024-08-06
13:00
9 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 70/24 2024-08-06
10:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 461/23 2024-08-06
11:00
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 29/24 2024-08-06
15:30
7 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Co 54/23 2024-08-07
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 150/23 2024-08-07
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 711/23 2024-08-07
11:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 536/20 2024-08-07
09:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 1010/22 2024-08-07
13:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1004/19 2024-08-07
09:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 64/24 2024-08-07
13:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 603/23 2024-08-07
13:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1019/23 2024-08-07
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 780/23 2024-08-07
12:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 92/24 2024-08-07
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 321/24 2024-08-07
09:00
4 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
I Co 1167/19 2024-08-07
10:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
II K 856/23 2024-08-08
11:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
II K 245/24 2024-08-08
09:00
6 II Wydział Karny Izabela Mańko
III RC 60/24 2024-08-12
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 59/24 2024-08-12
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 140/24 2024-08-12
12:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 1050/22 2024-08-12
10:00
5 I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
III Nsm 173/24 2024-08-12
14:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 172/24 2024-08-12
15:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 69/24 2024-08-12
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 10/24 2024-08-12
15:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 147/24 2024-08-12
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RNs 318/23 2024-08-13
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Krzysztof Koseski
II K 259/24 2024-08-13
09:00
- II Wydział Karny Izabela Mańko
I C 620/23 2024-08-14
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Co 533/23 2024-08-14
14:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 53/24 2024-08-14
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1075/22 2024-08-14
13:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 741/22 2024-08-19
09:00
- I Wydział Cywilny Daniel Wiśniewski
III Nsm 191/24 2024-08-20
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 386/23 2024-08-20
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III RC 204/23 2024-08-20
10:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 743/23 2024-08-20
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
III Nsm 176/24 2024-08-20
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Monika Daszkiewicz
I Ns 336/23 2024-08-21
14:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 750/21 2024-08-21
11:30
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 1093/23 2024-08-21
09:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I C 12/24 2024-08-21
10:00
5 I Wydział Cywilny Andrzej Okniński
I Ns 975/23 2024-08-21
13:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 989/23 2024-08-21
10:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 72/24 2024-08-21
10:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 290/24 2024-08-21
14:30
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 1181/23 2024-08-21
09:00
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I C 877/23 2024-08-21
12:15
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
I Ns 744/22 2024-08-21
12:45
3 I Wydział Cywilny Dominika Gałecka
do góry